Служіння бездомним – свідчення

Posted on Січень 14, 2017

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним?

Брат Василь Оржишко

Служіння бездомнимЦе дуже цікава історія. Я сам є бездомним і прописаний в цьому Центрі бездомних (ЦБ), де очолюю служіння нашої церкви. Одного разу я пішов туди для того, щоб відмітитися, і Бог поклав мені на серце задати запитання працівникам цього ЦБ.

Запитання звучало так: «Як ми можемо як церква допомогти вам тут?». Нам сказали, що є потреба у взутті, тому перша допомога нашої церкви була в тому, що її члени приносили взуття для цих людей. Пізніше ми завезли туди 50-60 буханок хліба.

Я почав це робити тому, що я вірю в слова Христа. Він прийшов спасти те, що загинуло! Я вірю, що цим людям потрібна любов Ісуса, яка проливається на цих людей через нас.

Хочу, щоб люди, які будуть це читати зрозуміли ще одну річ. Суть тут не в мені!!! Весь зміст у Бозі. Це Він посилає думки та бажання у наше серце. Це не ми такі хороші, а Той, Хто проживає у нас. А від нас залежить тільки одне – як ми відреагуємо на те, що Бог пробуджує в нашому серці. Питання: «Що з цим зроблю я?».

В цьому всьому мене найбільше вразило те, як люди відреагували. Реакція директора ЦБ була незвичною.

Я запропонував йому дві речі:

  1. Ми хочемо хоча б раз у місяць готувати їжу для цих людей.
  2. Ми хочемо почати групу по вивченню Біблії з цими людьми.

На що він відповів: «Групу – без проблем, я «за», а ось про приготування їжі нам потрібно буде уточнити кілька нюансів».

Виходячи звідти, я в серці своєму кричав: «Слава Богу!».

Реакція церкви мене теж вразила. Люди з такою охотою долучилися до цього служіння, що я навіть і мріяти про таке не міг! Молодь готує, церква жертвує, слово про Христа звіщається. Слава Богу за це!

Ну, і, звичайно, реакція самих бездомних. Вони з великим захватом погодились досліджувати Біблію разом. Люди голодні духовно та потребують Христа.

Звичайно є і труднощі. В першу чергу особисті сумніви, думки, багато питань, боротьби – це нормально. Тому прошу молитовної підтримки. Люди інколи гаснуть. І ті, що там, і ті що в церкві. Моліться про те, щоб Бог скерував працівників для цієї праці, будь ласка.

Моя мрія щодо цього служіння:

  1. Щоб ці люди відчули що їх люблять, незважаючи на те, що було в їхньому минулому, що є тепер і найголовніше, щоб вони зрозуміли, що Бог їх любить, адже Він віддав Свого Сина за них.
  2. Повернути надію цим людям, а це можливо тільки з Богом.
  3. Допомогти їм перестати бути споживачами та стати тими, хто допомагає.
  4. Декому допомогти з роботою, тощо.

Що ми отримуємо завдяки цьому служінню:

  1. Найважливіше, що через такі речі Бог працює над нашим характером і над характером людей, яким ми служимо.
  2. Ми вчимося проявляти любов, прощати, приймати людей такими, як вони є. Це дуже важливо і потрібно в першу чергу нам.
  3. Коли ти бачиш як ці люди посміхаються і як вони дивляться на тебе, то це, безумовно, приносить радість. Радість від того, що ми можемо служити, прославляти та поклонятися Богу разом із ними.

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Сімейне служіння

Ми віримо, що згідно Божого досконалого задуму, шлюб – це заповітний со...

Читати →

Дитячий центр «Оптиміст»

Християнський Центр для дітей поєднує приємне з корисним Розважатися ...

Читати →

Клуб «Майбутнє»

Щонеділі в приміщенні церкви «Преображення» відбуваються зустрічі в к...

Читати →