Exemple

Хрещення

Featured Post

В Євангелії від Марка 16:16 Ісус Христос сказав такі слова: «Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде». 30 червня 2019 року в Домі молитви церкви «Дім Євангелії» наша Церква ЄХБ «Преображення» спільно з іншими церквами євангельських християн-баптистів м. Львова, а саме: Церквою «Дім Євангелії», Українською біблійною Церквою та церквою «Послання Надії», звершували хрещення двадцяти восьми людей, які свого часу увірували в Iсуса Христа, як Господа та свого особистого Спасителя.

Читати далі Хрещення
Читати
Exemple
Featured Post

В неділю 12 травня церква мала особливе зібрання з нагоди посвячення на пасторське служіння брата Олега Якиміва. В цей день за богослужінні церкви було багато гостей з різних куточків України та навіть із за кордону, які разом із помісною церквою прославляли Бога.        

Читати далі Посвячення на пасторське служіння
Читати
Exemple

У передпасхальні дні підлітки, що відвідують підлітковий клуб «CrossWay», клуб «Майбутнє» та Денний соціальний центр «Оптиміст», зібралися разом за святковою вечерею. Ця Вечеря була незвичайна, бо їжа на столах — символічна, про щось розповідала.

Читати далі Христос у Старозаповітній Пасці
Читати
Exemple

Дитяче служіння — це завжди особливий час, адже серце переповнюється радістю від того, що діти з раннього віку славлять нашого Господа. Ось і цього разу, в нашій церкві відбулося дитяче пасхальне служіння, в якому взяли участь діти з недільної школи, клубу «Майбутнє», денного соціального центру «Оптиміст» і музичної студії.

Читати далі Пасхальне дитяче служіння
Читати
Exemple

У неділю 28 квітня східна частина християнства святкувала найбільш величне християнське свято  — свято Воскресіння Ісуса Христа, Його перемогу над гріхом і смертю. Саме воскресіння Христа дає всім, хто повірив, радість, віру та надію на вічне життя з Богом. Наша церква також святкувала це радісне свято, яке розпочалося в неділю зранку з читання, пастором Віталієм Пасічником, Євангелії від Івана про ці величні події. А продовжилося спільним прославленням Воскреслого Господа в піснях «Живий Христос лунає скрізь…», «Цар Воскреслий…» під супровід музичної групи та радісними молитвами подяки Богові.     

Читати далі Воскресіння Ісуса Христа
Читати
Exemple

У вечері 25 квітня Церква зібралася на особливе богослужіння, а саме Вечерю Господню – Спомин смерті та страждань нашого Господа й Спасителя Ісуса Христа. Після трудового дня усі, для кого жертва Христа насправді є цінною та ті, хто мав бажання мати спільність із Церквою —Тілом Ісуса Христа, прийшли в Дім молитви, щоби бути учасником цього святкового зібрання, бути виконавцем заповіді, яку дав Господь Ісус для своїх послідовників: «Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє. А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі, бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!» Матвія 26:26-28.

Читати далі Вечеря Господня
Читати