Exemple
Featured Post

Всеукраїнський фестиваль дитячих хорів «Буду славити Господа» відбувся у м. Вишневому 25-27 жовтня. 

Читати далі Всеукраїнський фестиваль дитячих хорів «Буду славити Господа»
Читати
Exemple
Featured Post

Недільна школа 15 вересня перейняла естафету Денного центру «Оптиміст» і також відсвяткувала початок нового навчального року. Звісно ж, не обійшлося без Свята Корабля.

Читати далі Початок навчального року в Недільній школі
Читати
Exemple
Featured Post

Упродовж декількох років наша церква проводить денні табори «Додай кольорів». Ось і цього літа з 20 по 24 серпня наша церква, за участю молоді, провела дитячий денний табір на території стадіону ПТУ 20 на Левандівці. Загалом табір відвідало 300 дітей віком від 4-х до 15-ти років.

Читати далі Денний табір «Додай кольорів»
Читати
Exemple

Хрещення

В Євангелії від Марка 16:16 Ісус Христос сказав такі слова: «Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде». 30 червня 2019 року в Домі молитви церкви «Дім Євангелії» наша Церква ЄХБ «Преображення» спільно з іншими церквами євангельських християн-баптистів м. Львова, а саме: Церквою «Дім Євангелії», Українською біблійною Церквою та церквою «Послання Надії», звершували хрещення двадцяти восьми людей, які свого часу увірували в Iсуса Христа, як Господа та свого особистого Спасителя.

Читати далі Хрещення
Читати
Exemple

В неділю 12 травня церква мала особливе зібрання з нагоди посвячення на пасторське служіння брата Олега Якиміва. В цей день за богослужінні церкви було багато гостей з різних куточків України та навіть із за кордону, які разом із помісною церквою прославляли Бога.        

Читати далі Посвячення на пасторське служіння
Читати
Exemple

У передпасхальні дні підлітки, що відвідують підлітковий клуб «CrossWay», клуб «Майбутнє» та Денний соціальний центр «Оптиміст», зібралися разом за святковою вечерею. Ця Вечеря була незвичайна, бо їжа на столах — символічна, про щось розповідала.

Читати далі Христос у Старозаповітній Пасці
Читати
Exemple

Дитяче служіння — це завжди особливий час, адже серце переповнюється радістю від того, що діти з раннього віку славлять нашого Господа. Ось і цього разу, в нашій церкві відбулося дитяче пасхальне служіння, в якому взяли участь діти з недільної школи, клубу «Майбутнє», денного соціального центру «Оптиміст» і музичної студії.

Читати далі Пасхальне дитяче служіння
Читати