Exemple

Що таке депресія і як її перемогти з Богом?

Як, впавши в депресію, здійснити хоча б ще один-єдиний крок, не кажучи вже про довгу мандрівку? Як знайти місце для надії, коли всі життєві сили спрямовані на те, щоб пережити хоча б ще одну годину? Здається, перед обличчям депресії всі запитання «ЯК?» позбавлені надії, якою б не була відповідь. Численні практичні поради та завдання могли б вміститися в сотні томів, тільки навряд чи вони допоможуть вам випробувати всю повноту життя.

Читати далі Депресія – шлях крізь непроглядну темряву

Читати
Exemple

У нашій церкві відбулось загальне молодіжне служіння на тему – Шлях до покликання

Минув ще один перший понеділок місяця, а разом із ним і ще одна молодіжка, яка, безумовно, залишила приємні спогади та важливі думки для роздумів. На початку молодіжки на всіх чекало частування, яке супроводжувалось приємним спілкуванням. Після трьох тижнів домашніх груп, молодь завжди рада знову зібратися разом, тому нова зустріч – це вже причина для радості.

Читати далі Відбулось молодіжне служіння на тему – Покликання

Читати
Exemple

У Львові пройшла музична конференція “Живий звук 2018”

«Одним із найбільших дарів, які дав нам Бог, є музика», – ще у 16 ст. говорив Мартін Лютер і, безумовно, був правий. Музика має особливу властивість торкатись наших почуттів і саме цим допомагає нам прославляти Бога. Невід’ємною функцією музики також є об’єднання дітей Божих у поклонінні, коли вся церква в один голос хвалить Бога.

Читати далі Музична конференція “Живий звук 2018”

Читати
Exemple

Музична вистава для дітей – «У малому вірний»
Різдво очима дитини

Дитинство – безтурботний час мрій та фантазій. Ви колись думали про те, як духовний світ підготовував прихід Месії на Землю? Ні? А от ми із дітьми спробували пофантазувати, як би це могло відбуватися. Сьомого січня діти церкви «Преображення» підготували музичну різдвяну виставу – «У малому вірний».

Читати далі Музична вистава – «У малому вірний»

Читати
Exemple

Різдвяний вечір для людей які не мають дому

Різдво Ісуса Христа – це одна із найбільш величних та світлих подій, про яку в наш час згадує майже увесь світ. Це свято і дорослих, і малих, багатих і бідних, освічених та неосвічених, людей різних рас і національностей. Хоча Різдво – це день народження Ісуса Христа на Землі, його чомусь так по-різному святкують у різних куточках світу. Зараз є безліч традицій, обрядів, звичаїв, які пов’язують із цим святом. Проте, незалежно від того, де, як і ким святкується народження Ісуса, для всіх, без винятку, категорій людей, Різдво – це завжди щось світле, щось тепле та радісне. Цьогоріч і наша церква не залишилась осторонь святкування цього великого християнського свята і виявила бажання принести частку тепла, любові та радості до тих людей, які з певних причин позбавлені цього.

Читати далі Різдвяний вечір для людей які не мають дому

Читати

Зустріч Нового 2018 року

Ввечері 31 грудня, за доброю традицією, Церква зібралася для того, щоб разом у молитві зустріти 2018 рік. Це був чудовий час для того, щоб проаналізувати прожитий рік, подякувати Господу за нього та попросити благословення на наступний. Читати далі Новорічне служіння

Читати

Святкове Різдвяне служіння. Народження Ісуса Христа

Цього року українці святкують Різдво Христове двічі – 25-го грудня, приєднавшись до більшості християн із інших країн та 7-го січня, як звично за традицією. Можливо когось цікавить коли ж саме народився Ісус Христос? Коли правильно святкувати? Насправді ж це зовсім немає жодного значення, особливо якщо згадувати про славне народження лише однин раз у рік. Спаситель світу повинен народитися у кожному серці, щоб перебувати в ньому щодня. Хоча нам, людям, притаманно по-особливому згадувати про деякі події саме в певні дати, оскільки такі згадки надають значення цим подіям і допомагають усвідомити їх важливість. Читати далі Святкове Різдвяне служіння

Читати

Семінар для молоді «Доречна поведінка в недоречний час – недоречна»

Молодість – це особливий час для саморозвитку, праці над своїми недоліками та характером, час для освіти та розвитку стосунків із Богом. Це той час, коли можна закласти міцний фундамент для життя. Як би егоїстично не звучало, але це справді період для себе та свого розвитку. Читати далі Семінар для молоді «Доречна поведінка в недоречний час – недоречна»

Читати

Чоловічому ансамблю Квартет двадцять років

17 грудня 2017 року в церкві ЄХБ «Преображення» відбулося особливе богослужіння, адже церковному чоловічому ансамблю «Квартет» виповнилося 20 років творчого життя і служіння. Брати із ансамблю заспівали зведеним складом пісню «Хто погляне на хрест», із якої почалася колись історія цього колективу. Атмосфера єдності та вдячності Богові особливо відчувалася у цей день. Дехто вперше почув чоловічий ансамбль, а дехто із ностальгією згадував молоді роки, коли все тільки починалося. Читати далі Двадцята річниця чоловічого ансамблю Квартет

Читати

Передріздвяна зустріч молоді

Щороку молодь очікує на прихід зими, для того щоб разом провести час, зустріти новий рік, скласти плани на майбутнє та проаналізувати той шлях, який вже пройшли. Цього ж року, 16 грудня, тиждень перед Різдвом Христовим, молодь зібралася разом, щоб відсвяткувати День народження нашого Спасителя. Атмосфера свята була налаштована на Іменинника, яким незаперечно є Господь Ісус Христос. Читати далі Передріздвяна зустріч молоді

Читати