Пасхальне дитяче служіння

Exemple

Пасхальне дитяче служіння

Дитяче служіння — це завжди особливий час, адже серце переповнюється радістю від того, що діти з раннього віку славлять нашого Господа. Ось і цього разу, в нашій церкві відбулося дитяче пасхальне служіння, в якому взяли участь діти з недільної школи, клубу «Майбутнє», денного соціального центру «Оптиміст» і музичної студії.

Розпочали служіння ведучі Давид Пасічник і Марія Онишко словами з Біблії про старозаповітні жертви та жертву Христа: «Але Христос, Первосвященник майбутнього доброго, прийшов із більшою й досконалішою скинією, не рукотворною, цебто не цього утворення, і не з кров‘ю козлів та телят, але з власною кров‘ю увійшов до святині один раз, та й набув вічне відкуплення. Бо коли кров козлів та телят та попіл ялівок, як покропить нечистих, освячує їх на очищення тіла, скільки ж більш кров Христа, що Себе непорочного Богу приніс Вічним Духом, очистить наше сумління від мертвих учинків, щоб служити нам Богові Живому» Євр. 9:11-14. Після цього старший пастор Гайдучок В.І. звершив молитву.

Своїм співом прославляли Господа хор недільної школи, хор музичної студії, старший гурток недільної школи під керівництвом Віти Якобчук і Кеті Кацадзе, денний центр «Оптиміст», а також, дует Марії Сидько та Дарії Десятнюк. Діти розповідали вірші про воскресіння Христа.  І показали виставу про «Пасхальну лілію», де головною думкою було те, що для Бога найважливіше — людина, її спасіння, а не будь-які матеріальні речі. Ну і звичайно, жодне дитяче служіння не звершується без вчителів, які, насамперед, дуже сильно люблять нашого Господа, а також дуже люблять дітей. Вчителі також виконали пісню про те, що ми маємо життя в Христі.

Закінчив дитяче служіння Михайло Трубич словами про те, що заради спасіння людей Ісус залишив славу неба, прожив життя на землі та добровільно пішов на хрест, щоб померти за кожного з нас зокрема. Брат залишив для кожного на роздуми 2 запитання:

  • Що ти вибереш: відкинеш Ісуса чи запросиш у своє серце?
  • Чим наповнене твоє життя? Це біль, гордість, зневага, байдужість чи добро, мир, радість?

І на згадку, усі присутні отримали листівку з написом: «А що у твоєму кошику? Благість, мир, милосердя, любов, віра, радість, оновлення, допомога, зцілення, звільнення, добро».