Воскресіння Ісуса Христа

Exemple

Воскресіння Ісуса Христа

У неділю 28 квітня східна частина християнства святкувала найбільш величне християнське свято  — свято Воскресіння Ісуса Христа, Його перемогу над гріхом і смертю. Саме воскресіння Христа дає всім, хто повірив, радість, віру та надію на вічне життя з Богом. Наша церква також святкувала це радісне свято, яке розпочалося в неділю зранку з читання, пастором Віталієм Пасічником, Євангелії від Івана про ці величні події. А продовжилося спільним прославленням Воскреслого Господа в піснях «Живий Христос лунає скрізь…», «Цар Воскреслий…» під супровід музичної групи та радісними молитвами подяки Богові.     

Першу проповідь на тему: «Як воскресіння Ісуса Христа змінило учнів і їхнє життя» виголосив ст. пастор церкви Віктор Гайдучок. За основу роздумів він узяв текст із книги Псалмів «буває у вечері плач, а радість на ранок». Він навів приклад переживань, суму та плачу, страху, болю, розчарувань і зневіри учнів в останню добу перед воскресінням, коли Ісус Христос був розп’ятий, помер та був похований і як все змінилося в день, коли Ісус Христос воскрес. Він наголосив про те, як воскресіння Ісуса Христа змінило учнів та їхнє життя, так само й віра у воскресіння Ісуса Христа сьогодні може змінити тих, хто має переживання схожі на ті, які мали учні.     

Другу проповідь виголосив пастор Анатолій Шміліховський на тему “На кого ти кладеш свою надію?”. Він говорив про те, який вплив наше відношення до останнього слова розп’ятого на хресті Ісуса Христа «Звершилось» має на наше минуле, теперішнє та майбутнє.

Також під час святкового зібрання різні співочі колективи співали радісні пісні, прославляючи Ісуса Христа за Його воскресіння. Уся Церква також раділа, славила Господа Ісуса Христа в загальних піснях про воскресіння Господа. «Христос Воскрес! Воістину воскрес!» Більш детально це богослужіння ви можете переглянути на нашому YouTube каналі.