Посвячення на пасторське служіння

Exemple

Посвячення на пасторське служіння

В неділю 12 травня церква мала особливе зібрання з нагоди посвячення на пасторське служіння брата Олега Якиміва. В цей день за богослужінні церкви було багато гостей з різних куточків України та навіть із за кордону, які разом із помісною церквою прославляли Бога.        

Богослужіння розпочав старший пастор церкви Віктор Гайдучок із читання різних текстів Біблії, та закликав церкву до прославлення Господа через пісні і молитви. Під супровід музичної групи всі з радістю і благоговінням співали пісні «Ти є скала мого спасіння», «О, адонай…», «Великі та дивні діла Твої…»  прославляючи свого Спасителя.

Із словом проповіді до церкви звернувся виконавчий секретар ЛООЦ ЄХБ Олександр Романюк, який звернув увагу слухачів на важливу роль батьків у виховання дітей. Також особливим гостем церкви був голова Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ Валерій Антонюк. Він виголосив проповідь про те, яким має бути пастор, його якості характеру та які обов’язки Господь кладе на пасторів. Також він дав настанову для брата Олега Якиміва, яка стосувалася його пасторського служіння. Після проповіді відбулося посвячення брата на пасторське служіння з молитвою благословіння та рукопокладенням, яке звершили пастори В. Антонюк, О. Романюк, В. Гайдучок, В. Пасічник та А. Шміліховський. На закінчення брату Олегу подарували свідоцтво пастора, Біблію, чашу для звершення Вечері Господньої та чудовий букет квітів. 

Більш детально це богослужіння ви можете переглянути на нашому YouTube каналі