Свято для майбутньої матусі

Exemple

Свято для майбутньої матусі

Однією із хороших традицій нашої помісної церкви є проведення  «Baby shower» – свята для майбутньої матусі в останні місяці її вагітності. 24 листопада таку чудову подію ми організували для нашої сестри в Господі – Ані Семінко та її майбутнього синочка.

Атмосфера була дійсно затишною і радісною адже цього разу ми всі зустрілися в домі однієї із сестер нашої церкви. На святі були присутні 18 дівчат і жінок різного віку, які приймали активну участь у підготовці цього свята.  Одні приготували смачні частування, а інші – конкурси та слова настанови й підбадьорення про те, якими ми жінки повинні старатися бути згідно з Словом Божим.

Після основної програми, сестри ділилися різними порадами та власним досвідом одна з одною як підготуватися до родів та правильно виховувати дітей. Наша майбутня матуся також ділилася власними радощами та думками про її перший досвід очікування немовляти.

Це чудово, що сестри можуть збиратися разом як одна сім’я та дарувати позитивні емоції одна одній, а особливо — майбутній матусі.