Благословення Божого столу

Благословення Божого столу

Благословення Божого столу

Ти приготував мені їжу… Пс. 22: 5

Закрий очі та уяви собі, що ти в головному обідньому залі Бога. Як він буде виглядати? Якого розміру буде стіл? Хто буде сидіти за ним із тобою?

Тебе запрошують сісти за Божий стіл. Це не тому що ти така гарна, а тому що ти віриш у Божу обіцянку – взяти своїх дітей на небеса. Цим чудовим місцем ти будеш насолоджуватися вічно, а не один чи два дні. Ти займеш своє місце поруч із усіма іншими грішниками, які послухалися Бога, чиї гріхи повністю очищені. Такими як Мойсей, Давид та Рут. І всі ви отримаєте Божу славу та Його благословіння.

Ось деякі благословіння, які будуть чекати на тебе за Його столом: всі твої гріхи будуть прощені (Рим. 8: 1); ти увійдеш до Божого царства (Кол. 1:13); ти станеш дитиною Божою (Рим. 8:15); ти зможеш прийти до Бога в будь-який час (Еф. 2:18); Бог ніколи не покине тебе (Євр. 3:15). Всі ці благословіння даються навічно (1 Пет. 1:4)!

А зараз, коли сідаєш за свій стіл, дякуй Богу за людей, що сидять поруч із тобою. Поговори з ними про благословіння, які ви знайдете за Божим столом на небесах. Чи є такі люди із Біблії, яких тобі хочеться зустріти за Божим столом?