Бог думає про тебе

Бог думає про тебе

Ні про що не турбуйтеся. За будь-яких обставин, через молитву прохайте Господа про що потребуєте, та завжди дякуйте Йому за все, що маєте. (Филип’ян 4:6)

Бог думає про тебе

На небесах неважливо, який сьогодні день: неділя чи вівторок.

Богу  подобається розмовляти із тобою на майданчику біля дому так само як і в церкві. Йому хочеться почути від тебе хвалу в їдальні так само як і в недільній школі. Він прислухається до тебе так само уважно на уроці математики як і на біблійному занятті. Ти, можливо, не думаєш про Нього увесь день, але Він думає про тебе завжди.

Апостол Павло намагався взяти в полон кожну думку і змусити її підкорятися Христу. (2 Коринтян 10:5). Ти можеш поставити собі таку саму мету. Самостійно виріши, про що думати. Думай про хороше, про Бога та Його дари.

«Молися постійно» (1 Солунян 5:17) і «думай про те, що на Небі» (Колосян 3:2).

Як можна поклонятися Богу у вівторок, четвер і всі інші дні? Дякуй Йому за те, що бачиш першим, коли прокидаєшся вранці. Хвали Його за те, що ти бачиш останнім перед тим, як заснути. Вихваляй Його, коли їдеш в машині. Молися за кожну подругу на майданчику. Зроби спілкування із Богом своєю щоденною звичкою.