Будь сміливою!

Будь сміливою!

… Їхніх гріхів не згадаю Я більш! (Євр. 8:12)

Будь сміливою!Хованки

У Біблії написано: ті, хто вірять в Ісуса Христа, не зважають винними в злочинах (Римлян 8:1). Там також можна знайти підтвердження того, що Бог виправдовує тих, хто вірить в Ісуса (Римлян 3:26).

Для дітей це чудова новина! Знаєш чому? Тому що іноді, навіть коли хочеш зробити правильно, виходить неправильно. Тому Божі обітниці так тішать серце! Якщо віриш в Ісуса та слухаєш Його, то Бог обіцяє забрати твої гріхи, а Ісус їх сховає, щоб їх не було видно. Тоді, якщо Бог дивиться на тебе, Він не бачить твій гріх. Замість цього Він бачить Того, Хто врятував тебе, тобто Ісуса.

А це означає, що не треба хвилюватися, що зробиш що-небудь не так. Ти вже перемогла, тому що тебе спас Ісус. Якщо вірити в Його обітниці, то з’являється сміливість намагатися чинити добре, навіть якщо знаєш, що можеш помилитися. Віра в те, що ця обітниця сповниться, допоможе тобі бути відважною.

Пограй із друзями в хованки. Коли будеш ховатися, то згадай, як Ісус ховає твої гріхи та помилки. А коли будеш когось шукати, пам’ятай, що Бог обіцяв: Він ніколи не буде шукати тебе, щоб покарати за гріхи, які Він тобі вже простив.