Зустріч підліткового клубу «CrossWay»

Exemple

Зустріч підліткового клубу «CrossWay»

21 лютого 2019 року відбулася зустріч підліткового клубу «CrossWay».

Тема цього вечора — «MediaWorld» (медіа світ). Зустріч розпочалася зі смачного «тематичного» частування — попкорну, чаювання, а також інших смаколиків, які приготували члени нашої церкви. Веселу атмосферу вечора забезпечили рухливі ігри, а «командний дух» відпрацьовували за допомогою інтелектуальних ігор і конкурсів. Підлітки із цікавістю та старанністю брали участь у всіх запропонованих активностях, щоб проявити себе, виграти раунд гри/конкурсу для команди, вибороти звання переможця, а також заробити собі невеличкі солодкі призи.


Усі ми є свідками того, як сучасне інтернет-покоління виростає та формується на принципах, які їм насаджуються з екранів, чи то з телевізійних, комп’ютерних чи смартфонів. Світ зустрічається із тією реальністю, коли близькі дорослі, з різних причин, не завжди можуть впильнувати на що саме потрапляє дитячий чи підлітковий погляд, чим «насичується» незрілий розум. І наскільки важливо й актуально в цей час закласти в голови підлітків так званий «фільтр», який захищав би від руйнівного впливу кіно, реклами, комп’ютерних ігор та іншого сміття, не дав би ворогові душ людських обманути наших дітей.


Впродовж цієї зустрічі підлітки на реальних прикладах навчалися одразу чітко вхоплювати, де на екрані за прекрасною, модною картинкою хитро змальовуються відверто безбожні принципи, а подекуди навіть нав’язується планомірний послідовний диявольський план для зруйнування людських душ. Розглядалося до чого насправді приводить життя, побудоване на таких законах, і що Бог натомість навчає нас робити. Оскільки не в наших силах повністю заборонити нашим друзям дивитися в екрани, то насправді важливою річчю є те, коли розум  підлітка вже натренований розрізняти справжню зернинку від полови, щоб не потрапляти на гачок під час наступного перегляду жорстокого фільму чи відвертого рекламного ролика.