Відбувся денний табір – Додай кольорів

Exemple

Відбувся денний табір – Додай кольорів

У період з 20 по 24 серпня на території 77-ї школи у м. Львові відбувався денний табір «Додай кольорів», в організації якого приймали участь церква ЄХБ «Преображення», громадська організація«Тато, мама, я» та «Клуб Майбутнє» .

Це було служіння для дітей віком від 1 до 16 років, у якому активно приймала участь молодь нашої церкви. Кожен день табору розпочинався із реєстрації та гімну табору, а закінчувався зарядкою та морозивом.

На третій день табору діти мали можливість спостерігати за науковим шоу із фізичними та хімічними експериментами, які проводив член нашої церкви Сергій Кобринець. Упродовж табору проводилися різноманітні гуртки спортивного спрямування: футбол, баскетбол, стрільба з лука, настільний теніс, тощо; гуртки рукоділля, на яких діти робили: резинки для волосся, закладки для книжок, ікебану, підставки під гарячий посуд, стаканчики для впорядкування канцелярії; загально-табірна гра, під час якої діти дізнавалися про особливості, якими Бог наділив людину — 5 чуттів (нюх, зір, слух, дотик,
смак); також проводилося спілкування в групах за віком, під час яких лідери команд відкривали особливості Божої любові до людей, зокрема до дітей.

Теми уроків були такими:

Бог — творець;
Ти — унікальний;
Бог піклується про тебе;
Гріх і спасіння;
Сім`я, батьки та діти.

В останній день, під час біблійного уроку, також була організована окрема лекція для батьків, яку проводив керівник громадської організації «Тато, мама, я» — Святослав Султан.

Однією із подій, яка безумовно запам`ятається дітям, була гра із фарбами «Холі». За всі 5 днів табору було зареєстровано орієнтовно 450 дітей, не враховуючи їхніх батьків.

Хочемо побажати, щоб кожен, хто відвідав табір, усвідомив свою цінність для Бога; те, що він є унікальною особистістю, створеною Богом, щоб пізнання цього надавало внутрішню та зовнішню силу, яка спрямовує до свободи та радісного життя із Богом.

«Бо ти вчинив нирки мої, Ти виткав мене в утробі матері моєї».
Псалми 138:13

Переглянути актуальну інформацію і більше фото можна на сторінці табору в Instagram: https://www.instagram.com/colorcamp2018/