Денний табір «Додай кольорів»

Exemple

Денний табір «Додай кольорів»

Упродовж декількох років наша церква проводить денні табори «Додай кольорів». Ось і цього літа з 20 по 24 серпня наша церква, за участю молоді, провела дитячий денний табір на території стадіону ПТУ 20 на Левандівці. Загалом табір відвідало 300 дітей віком від 4-х до 15-ти років.

Щодня діти уявно подорожували по світу. Вони чули цікаві факти про такі країни як Єгипет, Австралія, Мексика, Корея, Україна. Гостями в таборі була сім‘я із Кореї. Вони вчили дітей говорити корейською, користуватися корейськими паличками для їжі й пояснювали різницю між корейськими та японськими паличками, розповідали про свою країну, грали з дітьми корейські ігри. В останній табірний день, коли наша країна святкувала День незалежності, всі присутні виконали гімн України, почули наскільки чудова та милозвучна наша мова, наша країна, наша земля.

Також у таборі щодня були різні активності: стрільба з луків, підтягування на турниках, футбол, волейбол, настільний теніс, ігри «японський сад» і «вежа», а також рукоділля. Окрім активностей у таборі проводилися біблійні уроки.

Щодня діти чули вістку Євангелії та певні істини:

  • Бог дає надію на вічне життя в Його Царстві
  • Кожна людина грішна
  • Ісус постраждав за кожного
  • Кров Ісуса Христа очищає від всякого гріха
  • Духовний ріст

На кожному уроці вивчали біблійні вірші відповідно до теми. Одного разу, урок проходив у вигляді квесту. Було 6 пунктів, на кожному з них діти чули біблійну історію про життя Ісуса Христа від народження до воскресіння. Під час квесту діти збирали букви, з яких потім складали ключову істину цього уроку: «Ісус — Спаситель світу». Також під час табору були конкурси для дітей, а в останній день і для батьків, за які переможці отримували призи. Наприкінці кожного дня діти отримували морозиво чи шоколад. А наприкінці табору — подарунки!

Бог благословив цей табір, адже вся церква молилася за це: була хороша погода, діти залишилися задоволеними оскільки останні дні літніх канікул вони могли провести весело, активно та корисно.

Табір в Instagram: https://www.instagram.com/colorcamp2019/