Підліткове служіння

Exemple

Підліткове служіння

На закінчення навчального 2019 року, в останній день весни, відбулась особлива довгоочікувана подія підліткового служіння – інтерактивна гра-квест.

Квест – це гра, де учасники команд повинні спільно виконати низку завдань. Командам дається певний час на те, щоб розгадати всі загадки, котрі приведуть до ключа, щоб стати переможцями гри. Це можуть бути різноманітні головоломки, кодові замки, загадки з підказками тощо. У такий спосіб також тренуються увага, вміння нестандартно використовувати навколишні предмети, співпраця, рішучість в екстремальних умовах.

Такий формат завершальної зустрічі було обрано не випадково. Завдання, які пропонувалися підліткам у квесті мали на меті одразу дві цілі. Перша ціль – щоб учасники могли в інший спосіб, ніж зазвичай на зустрічах, ще раз узагальнити та закріпити всі теми, які охоплювали підліткові зустрічі впродовж року. Також у квесті був значний акцент на біблійні цінності (особлива увага приділялася уривку з Писання 1 Коринтян 13:4-8 (характеристики любові). Підлітки мали визначити дві характеристики, які їм найбільше подобаються, та зобразити їх підручними засобами. Також вони повинні були із захованих підказок вказати, які приклади конформізму в Біблії їм відомі (позитивні, негативні), а також які місця з Біблії вказують на завищену чи занижену самооцінку. Серед інших креативних завдань, що були ретельно продумані лідерами, були: орієнтування на відкритій місцевості за допомогою компасу, завдання скласти слово з окремих букв; придумати слова на окремо визначену букву; визначити «плюси та мінуси» використання сучасних інтернет-можливостей; придумати й зобразити на фото певний термін, а також придумати короткий відео-ролик «рекламу», яка б описувала одну із запропонованих соціальних тем.

Друга ціль квесту – «поєднати корисне з приємним», потурбуватись про навколишнє середовище й зробити корисну справу для рідного міста та його мешканців. Впродовж гри підлітки в рукавичках збирали сміття за собою (розмітку для гри, реквізит завдань), а також те, яке бачили на стежинках парку, в якому проводився квест). Додатковою мотивацією для цього було фінальне зважування мішків зі сміттям на вазі.

Команда, що виконала всі завдання першою і назбирала найбільші мішки сміття, отримала фінальну підказку, яка привела їх до заслуженої перемоги та найкращої нагороди.

На завершення чудового дня втомлені, але щасливі підлітки повернулися до церкви на смачне частування, впродовж якого мали нагоду обговорити проходження завдань, поділитися враженнями й обдумати пережите.

Особливим благословінням цього дня була погода – хоча впродовж усього дня йшов проливний дощ, він вщух буквально за декілька хвилин до початку гри та вже не продовжувався до вечора. Слава та подяка Богу за все!

Підліткові зустрічі продовжаться із вересня, а це означає, що буде ще багато можливостей спільно провести час, поспілкуватися за чашкою чаю, поділитися, хто чим живе та спільно радіти й сумувати, почути настанови від наших пасторів, проповідників та інших спікерів на теми, які є актуальними та повчальними саме для підлітків і висвітлення Божого погляду на вирішення проблем, які перед ними виникають. Ми плануємо продовжити це служіння і просимо молитовної підтримки, адже працюємо на одну ціль – проповідь Євангелії!

Останні новини а також анонси підліткового служіння ви можете переглянути на нашій instagram сторінці.