День подяки

Exemple

День подяки

Кінець літа та початок осені – це пора збору врожаю. Ми радіємо, тому що зібрали з наших полів і садів чудовий урожай різних овочів, фруктів і зернових, усвідомлюючи, що це милість і благословення Господнє.

Бог, Який любить нашу Україну, потурбувався про те, щоб Його творіння не було голодним цього року, щоб праця хліборобів і садівників не була марною, «бо Він дає дощ на поверхню землі, і на поля посилає Він воду…» (Йов.5:10), та «наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних» (Матвія 5:45). Тому, отримуючи всі ці благословення від Господа, ми не можемо бути байдужими та не подякувати Йому за все, що Він дає нам.

«Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!»  (Пс.105:1) – під таким гаслом наша помісна церква святкувала День подяки Господу за врожай 14 жовтня 2018 року. Програма святкування була складена так, щоб центром всього богослужіння був наш Господь Ісус Христос, завдяки Якому ми отримуємо всі благословення, як духовні, так і матеріальні. Святкове зібрання почалося з молитви та загального прославлення і поклоніння нашому Господу через чудові пісні: «Мій Бог, моя надія…», «Боже наш уся земля…» та «Великий Господь…» під супроводом музичної групи, а також через гарячі молитви подяки Господу. Особливим моментом було читання Псалму 135, коли старший пастор церкви Віктор Гайдучок зачитував початок вірша, а вся церква разом закінчувала вірш словами «бо навіки Його милосердя!».

Уже за доброю традицією, церква дякувала Господу за Слово Боже – Біблію, яке є хлібом для нашої душі та яке ми повинні цінувати, читаючи його та роздумуючи над ним щодня нашого життя. До цього закликав пастор церкви Віктор Гайдучок, наголошуючи, що Слово Боже є «світильником для ноги та світлом для стежки», «правдою, яка допомагає не грішити», є підбадьоренням і опорою в житті та «солодким для піднебіння, солодше від меду воно нашим устам!»

Пастор Віталій Пасічник закликав Церкву дякувати Господу за хліб щоденний, якого ми також потребуємо для нашого фізичного життя та за Ісуса Христа, Який є «хліб живий, що з неба зійшов».

Брат Олег Якимів закликав церкву дякувати Богові за воду, яка є необхідною для всього живого на землі, без якої не буде ніякого врожаю та життя на Землі. Він наголосив на тому, що Бог створив воду й дає її своєчасно для всіх людей у тій кількості, яку вважає за потрібне.

Уся програма святкування була наповнена піснями та віршами, в яких прославлявся Господь. Родзинкою свята був флешмоб за участю дітей, які з наповненими кошичками, співаючи, роздавали всім присутнім овочі та фрукти, що не могло не радувати наші серця.

На закінчення зібрання церква слухала надихаючу проповідь пастора Анатолія Шміліховського на тему «Як набути вдячне серце?» Основою проповіді був текст із послання ап. Павла до Филипян 4:1-13. Цю проповідь ви можете прослухати на нашому YouTube каналі.

Після закінчення зібрання, церква продовжила святкування та спілкування за спільним обідом. Дякуємо Господу за Його благословення та можливість радіти в Ньому та дякувати Йому. «Добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!»