Святкування шостої річниці ДЦ «Оптиміст»

Exemple

Святкування шостої річниці ДЦ «Оптиміст»

Денний центр «Оптиміст» – це дуже привабливе місце для дітей!

«Краще один раз побачити, ніж сто раз почути! Із нами веселіше:) Спробуй, не пошкодуєш!» – до такого висновку зводилась думка всіх, хто був на святкуванні нашої 6-ї річниці.

Перед початком програми лідери зустрічали дітей із символічними подарунками – браслетами з логотипом Денного центру. Програма ж розпочалася із прославлення Бога та спогадів про те, як починався Денний центр. Усі разом дивились ролики різних періодів розвитку та пригадували чудові моменти, які залишись не лише в пам’яті, а й у наших серцях.

На урочистому святкуванні було приблизно 80 дітей, які привели своїх батьків та навіть бабусь і дідусів. За весь час роботи в нашій церкві Денний центр охопив близько 200-х дітей та підлітків.

Зі словами привітання звернулись гості з інших Денних центрів, координатор ДЦ в Україні від місії «Молодь для Христа» Людмила Кашуба, пастор денного центру нашої церкви Олег Якимів і керівник дитячого служіння нашої церкви Оксана Матвійчук.

Також привітали дітей і лідерів, які в ДЦ від першого дня існування ДЦ – 18 дітей та 6 лідерів.

Зі Словом до гостей звернувся спікер Анатолій Шміліховський. Говорив про те, як важливо будувати своє життя на правильному фундаменті. «Будувати на піску чи на камені?» Це питання змусило кожного задуматись про правильну основу свого життя.

А опісля на всіх чекало святкове частування, під час якого Сергій Кобринець провів наукове шоу з флуоресцентними фарбами та лампами. Діти також долучились до приготування частування, власноруч зробивши два чудових торти.

Наприкінці святкової програми, визначали переможця конкурсу, що проходив сторінці Instagram @colorcamp2018, головним призом якого стала путівка в табір «Restart 2.0». Усі діти також отримали приємні подарунки та разом в молитві подякували Господу за те, що подарував такий чудовий час
проведений разом.