Дитяче служіння за 2018 рік

Exemple

Дитяче служіння за 2018 рік

Як швидко спливає час. Ось вже 2018 рік добігає кінця. Зазвичай, наприкінці року прийнято підбивати підсумки. Отож, і дитяче служіння нашої церкви підсумовує вже майже завершений 2018 рік. Цього року змінився відповідальний за дитяче служіння, ним стала Оксана Матвійчук і вона хоче поділитися із нами подіями дитячого служіння нашої церкви за напрямками: недільна школа, клуб «Майбутнє», денний соціальний центр.

Недільна школа

Директор – Інна Рачковська. Програма НШ насичена різними подіями. Так, весною, окрім служіння в нашій церкві, діти разом із вчителями відвідали з пасхальною програмою Поромівську та Нововолинську церкви Волинської області, відсвяткували свято матері, а також зробили випуск старшої групи, якою керували Соломія Панова та Сергій Кобринець. Випускний почався зі служіння в церкві, а закінчився святкуванням на природі разом із батьками.

Після літніх канікул, недільна школа розпочала новий навчальний рік святкуванням із іграми, піснями, частуванням, а також вітанням першокласників подаруночками, кульками та приємними сюрпризами.

На початку нового навчального року в недільній школі відкрилася нова група для діток від 1-го до 3-х рочків.

Зараз недільна школа налічує 60 дітей та 13 вчителів. Також вчителям допомагають підлітки, які вже є випускниками недільної школи.

Клуб «Майбутнє»

Відповідальні – Юра та Діана Трубич. Це гарний час, у неділю після служіння, коли діти із запашним чаєм та різноманітними смаколиками, спілкуються одні з одними та з вчителями, грають ігри, відгадують загадки, беруть участь у конкурсах і отримують призи. У цей час відчувається така дружня та сімейна атмосфера. Також діти вивчають Слово Боже на біблійних уроках, де вони діляться на групи за віковими категоріями. Раз на місяць проводиться святкова програма: вітання іменинників (у подарунок отримують горнятко з логотипом клубу), особливі конкурси та призи й один загальний біблійний урок.

У червні всі діти разом із вчителями мали екскурсію в зоопарк у Меденичах. І хоч падав дощ та це не завадило отримати величезне задоволення та багато радісних емоцій від того, як усі ходили в однакових дощовиках, як годували ламу морквою, чули як ричить білий тигр, бачили як мавпа колисала своє немовля… Закінчилась поїздка спільним смачним обідом у Домі Молитви.

Зараз клуб «Майбутнє» налічує 30 дітей та 10 вчителів.

Денний соціальний центр «Оптиміст»

Директор – Тетяна Сидько. До праці в денному центрі залучені працівники не тільки з нашої церкви, а й спеціалісти з інших церков для проведення різноманітних майстер-класів: радіотехніка, медицина, авто-, мото-, вело-техніка. Для залучення нових дітей проводяться святкові програми: Свято Осені, День Добрих Слів (під час якого створили Сімейне дерево Денного Центру, де діти бачать свої фото, як серцевинку квіточки, а навколо пелюстки з добрими побажаннями від друзів). 21 грудня були на екскурсії «Зоопарк під мікроскопом», де можна було побачити будову комашок, кристаликів солі, своєї волосини, нігтів тощо. Біблійні уроки формуються за тематикою згідно з потребами та запитаннями дітей. Розглядаються цінність людини в очах Бога, Божі обітниці Своїм дітям у різних кризових ситуаціях, притаманних для дисфункційних сімей. Часто запрошуються зі свідченнями зрілі християни, які безпосередньо у своїх сім’ях переживали насилля, втрату батьків, були знайомі з алкоголем, курінням чи наркотиками.

7-8 грудня 9 лідерів цього служіння їздили в Ірпінь на Всеукраїнський Форум служителів Денних Центрів за участю представника Президента у справах дітей брата Кулеби М. М., приймали участь у державному опитуванні щодо аналізу та шляхів розвитку денних центрів для правової легалізації їхньої діяльності та можливої фінансової підтримки у співпраці з державними соціальними службами.

Зараз денний центр «Оптиміст» налічує 66 дітей та 18 працівників із нашої церкви.

А також, влітку, наші діти мали можливість відпочивати, підзарядитися енергією, гарно провести час, знайти нових друзів, чогось навчитися в двох стаціонарних (обласний та музичний) і денному таборах.

Більше інформації про ці табори є за посиланнями: музичний табір https://germon.org/tabir-updown/ ; денний табір https://germon.org/colorcamp2018/.