Двадцята річниця чоловічого ансамблю Квартет

Двадцята річниця чоловічого ансамблю Квартет

Чоловічому ансамблю Квартет двадцять років

17 грудня 2017 року в церкві ЄХБ «Преображення» відбулося особливе богослужіння, адже церковному чоловічому ансамблю «Квартет» виповнилося 20 років творчого життя і служіння. Брати із ансамблю заспівали зведеним складом пісню «Хто погляне на хрест», із якої почалася колись історія цього колективу. Атмосфера єдності та вдячності Богові особливо відчувалася у цей день. Дехто вперше почув чоловічий ансамбль, а дехто із ностальгією згадував молоді роки, коли все тільки починалося.

Ансамбль був заснований Бодаком Юрієм у 1997 році, а з 2007 року його керівником став Якобчук Сергій. Із плином часу склад колективу змінювався, адже Господь кликав братів із «Квартету» й на інші служіння. У репертуарі колективу понад 100 творів різних жанрів – від авторської пісні й до хорового концерту. За роки творчої праці «Квартет» брав участь у багатьох духовно-мистецьких заходах за межами церкви: «Свято Біблії», фестиваль до R500 «Soli Deo Gloria», «Свято Жнив» у Парку культури ім. Богдана Хмельницького (м. Львів) та ін. Співали як у маленьких церквах сільської місцевості, так і великих церквах інших міст.

Бажання здобувати для інших – це та причина, яка, мабуть, виокремлює колектив як той, що служить і несе радість та благу вістку протягом 20 років. Нехай і надалі Господь використовує братів як здібний інструмент для прославлення Свого Імені.