Музичний табір «Fortissimo»

Exemple

Музичний табір «Fortissimo»

Відпочинок, нові друзі, музикування, біблійні уроки у формі ігор і квестів, зйомка кліпу та наукові загадки – все це Музичний Табір «Fortissimo»!

У період із 24 липня по 4 серпня в селі Лавки, Мукачівського району, Закарпатської області Господь рясно благословив нас 63 дітьми та підлітками, з якими ми мали велику радість працювати, свідчити їм про Спасителя та творити разом.

Тема табору «Духовна ДНК» — ми роздумували з дітьми над якостями Бога; про людину як образ Божий; про жертву Христа, яку Він приніс заради того, щоб повернути нам втрачений статус, який ми мали до гріхопадіння; про те, ким є християни в Ісусі Христі.
17 дітей покаялося, здебільшого це підлітки, деякі з них виявили бажання розпочати навчання по підготовці до хрещення.

В один із днів табору до нас приїжджав брат Сергій Головін, президент Християнського науково-апологетичного центру. Він мав апологетичну проповідь і дискусійний вечір із дітьми та лідерами.
Аранжування для табору робив брат Олексій Баженов, який також проводив оркестрові репетиції.
Наш табірний композитор Єлизавета Ушакова написала спеціальний гімн під тему табору, Олексій Баженов зробив аранжування і ми з дітьми виконували його на концерті в центрі міста Мукачеве.
Також ми мали благословіння грати на концерті разом із дуетом «YeS» Сергієм Добошем і Євгенієм Мусійцем.
На одному з біблійних уроків ми з дітьми, після того як розповіли їм про те, що довелося пережити Сину Божому заради нашого спасіння, почали знімати кліп про страждання Христа. Єлизавета написала пісню, Олексій зробив аранжування і за два дні ми розписали сценарій та зняли відео. Сам процес дуже вразив дітей. Були моменти, коли діти справді починали плакати, переживаючи те, що їм доводилося зіграти акторсько.

25 серпня ми мали післятабірну зустріч у формі концерту в церкві з проповіддю одного з наших пасторів. Слава Богу, зібрався майже повний склад оркестру, прийшли батьки та вчителі дітей із музичних шкіл. Дехто з них вперше почув Добру Новину.

Ми безмежно вдячні Господу, що Він торкається сердець дітей і вони приходять до Бога в покаянні, що Царство Боже шириться, що і цього року є молоді люди, які вирішили прийняти хрещення та стати професійними музикантами, щоб служити Христу своїми дарами та талантами.

Табірний оркестр «Fortissimo» буде продовжувати своє існування впродовж року. Щотижня будемо мати репетиції і найближчим часом візьмемо участь у програмі Свята Подяки у Львові (22 вересня).

Молимося, щоб Дух Святий продовжував працювати в серцях дітей і молоді та зрощував їх у вірі!