Господь є мир

Exemple

Господь є мир

І мир Божий, який перевищує всяке розуміння, нехай береже ваші серця і ваші думки в Христі Ісусі. (Флп. 4:7)

Господь є мир

Гедеон ховався від Господа, коли Бог сказав йому боротися проти потужніх військ мідіянитян. Він був схожий на маленьку дитину в школі, яку змусили кинути виклик велетню. Або на бабусю, яка вирішила зловити грабіжника банку. Або на людину, яка хоче вбити змію мухобійкою. «К-краще о-обери когось іншого», – сказала б ти.

Це той випадок, коли Бог нагадує нам, що самі ми не впораємось. Але Він впорається. І щоб довести це, Він дає нам чудовий подарунок – мир в серці. Це почуття, яке ми не можемо зрозуміти і яке допомагає нам чинити правильні речі. Бог дав спокій Давиду після того, як показав йому Голіафа, дав мир Павлові після його подорожі до Дамаску. І Бог дав спокій Ісусу, після того як показав Йому Голгофський хрест.

Також Бог подарував спокій Гедеону. Натомість Гедеон назвав Бога по-особливому. Він побудував вівтар і назвав його «Єгова-шалом», що означає «Господь є мир» (Суд. 6:24).

Ти можеш побачити вітер? Розумієш, як він віє? Ні, але ти бачиш, що він є, коли він колише дерева. Мир Господа працює так само. Ти не можеш побачити або зрозуміти його, але ти знаєш, що він є, коли ти спостерігаєш, як він рухає людьми.