Хвилюватися дарма

Хвилюватися дарма

Молодим був я і вже постарився, але не бачив покинутого праведника і його нащадків, які просили б хліба. (Псалми 36:25, пер. Хоменка)

Коробка з хвилюваннями

Хвилюватися дарма

Ти коли-небудь хвилюєшся? Ми всі теж хвилюємося. Може, ти переживаєш про те, як напишеш контрольну з математики? Або чому твій найкращий друг так дивно поводиться? Або про те, що мама і тато розлютуються, якщо в тебе щось не вийде?

Деяких хвилювань можна позбутися, якщо трошки позайматися або поговорити щиро. Але що робити, якщо хвилюєшся про щось дуже скрутне, наприклад, про хвороби, можливу смерть батьків або страшні речі, які бачиш у новинах по телевізору? Таких різних хвилювань вистачить на все життя!

А ти як думаєш: Бог хоче, щоб ти так хвилювалася?… Бог послав Ісуса не для того, щоб врятувати тебе для хвилювань. Ісуса прибили цвяхами до хреста не для того, щоб Він міг нехтувати твоїми молитвами. Хвилювання нічого не вирішують, але Бог вирішує все. Довір йому все, що тебе турбує. Бог навіть «Своїм Анголам накаже про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх». (Псалми 90:11)

Не можеш позбутися хвилювань? Спробуй зробити так: уяви, що ти взяла коробку та склала туди всі свої хвилювання; сильно-сильно перетягни коробку мотузкою і зав’яжи великий міцний вузол; помолися і віддай цю коробку з хвилюваннями Богу, а потім, розслабся і вір, що Бог подбає про тебе.