ІІІ Фестиваль колядок

ІІІ Фестиваль колядок

фестиваль колядокІІІ Фестиваль колядок

Із уст дітей й немовлят учинив Ти хвалу!

Цього року діти з різних християнських церков прославляли нашого Спасителя своїми дзвінкими голосочками у містечку Великий Любінь, що на Львівщині. Ми вдячні Господу за те, що Він вклав у серця організаторів бажання запросити також і наш дитячий хор та інструментальний ансамбль на ІІІ Фестивалі колядок «Бог предвічний народився», що відбувався у церкві св. Миколая УГКЦ 22 січня 2017 року.

Наші діти із задоволенням готувалися до цієї події і підготували два різдвяних гімни: «Земле, радій!» на мелодію Георга Фрідріха Генделя та «Радісно ми прославляєм!» на мелодію «Оди до Радості» Людвіга ван Бетовена. Також у їх виконанні зазвучали дві пісні із дитячого різдвяного мюзиклу «Радість Різдва» Пем Ендрюса.

Ми були наймолодшим дитячим колективом на цьому Фестивалі, співали новий, незвичний для цієї аудиторії, репертуар і були єдиними, хто співав із інструментальним супроводом. Виступ наших дітей підтримували щирими усмішками та палкими оплесками. На завершення Фестивалю усі його учасники, разом із аудиторією, виконали чудову українську колядку «Бог предвічний народився».

Надзвичайно приємно було отримати солодкі подарунки, які місцеві господині випекли спеціально для учасників фестивалю, кожна дитина привезла до дому солодкого пряничка.

Господь дає чудові можливості виходити за межі церкви та сповіщати світу Добру Новину. Нехай же наші діти будуть світлом і сіллю на тих місцях, на які їх кличе наш Спаситель.

фестиваль колядок