Чи збувається Писання у нашому житті?

Exemple

Чи збувається Писання у нашому житті?

Чи збувається Писання у нашому житті?

Коли Ісус був у Гефсиманському саду, Його схопили, щоб передати до суду юдейським первосвященникам та римській владі. Саме тоді Він наголосив своїм учням і всім присутнім про те, що ці події повинні статися, щоб збулося Писання:

«Але як має збутись Писання, що так статися мусить? … Це ж сталось усе, щоб збулися писання пророків». (Матвія 26:54,56)

«Я щодня був із вами у храмі, навчаючи, і Мене не взяли ви. Але, щоб збулися Писання». (Марка 14:49)

Мова йде про пророцтва Божі, які у повноті виконались у Його Сині. Сам Ісус Христос цілеспрямовано діяв так, щоб збулося Писання в Ньому.

Та чи ми наслідуємо у цьому нашого Спасителя? Чи наше життя засвідчує про те, що Боже Слово є живе та діяльне? Написано: «Бо це воля Божа,– освячення ваше» (1 Солунян 4:3). Чи виконуються слова про освячення у нашому житті? Чи скажуть люди, які оточують нас і спостерігають за нашим життям, що ми не від світу цього? Оскільки, дружба зі світом– то «ворожнеча супроти Бога» (Якова 4:4). Та чи побачать у нас ці надприродні перемоги – подолання гріховної плоті? Перемоги, котрі ми зійснили завдяки Богу, Який дав нам Духа Святого (Дії 5:32).

Я покоряюсь Богу, щоб у моєму житті збулися Писання, які будуть свідченням Його сили та правди для тих, хто ще не пізнав Його. Я покоряюсь Богу тому, що саме в цей час, Він діє у мені тією ж потужною силою, якою Він діяв, воскресивши Ісуса Христа із мертвих (Ефесян 1:19–20).

Дай нам, Боже, прожити життя так, щоб ми були живими прикладами того, як справвджується Писання у цьому світі!