Ісус знає…

Ісус знає…

Бо ми маємо не такого Первосвященика, що не міг би співчувати слабостям нашим, але випробуваного в усьому, подібно до нас, окрім гріха. (До Євреїв 4:15)

СпівчуттяІсус знає…

Іноді люди думають: «Звичайно, Ісус, Тобі легко! Ти на небі. Ти не знаєш, як важко буває тут на землі». Але так думати неправильно. У Біблії написано, що Він не з тих, «хто не міг би співчувати слабостям нашим» (Євр. 4:15).

Ісус знає. Він знає, бо Сам сходив із небес на землю. Він не відправив якогось ангела або посланця замість Себе. Він прийшов, як звичайна людина з плоті та крові.

Тобі буває прикро, страшно або самотньо? Ісусу бувало теж. А ти знаєш, що Йому колись було стільки ж років, скільки тобі? Йому теж доводилося слухатися батьків і знаходити спільну мову з братами та сестрами. Як і ти, Він збивав коліна і втомлювався. Він ходив до школи і грав з друзями. Над Ним сміялися і Йому часом було боляче.

Ісус прекрасно розуміє, що ти відчуваєш і переживаєш. Це одна із причин, чому Він прийшов на землю – щоб знати, як бути людиною. І щоб допомогти тобі впоратися із твоїми труднощами та негараздами.

Ісус може допомогти тобі, тому що з Ним траплялось те ж саме. Може, ти знаєш таку людину, якій можеш допомогти, тому що «з тобою таке теж було». Навчи якогось малюка ловити м’ячик. Проведи дитину в недільну школу. Допоможи брату або сестрі підготуватися до контрольної роботи.