Дитяче служіння

Posted on 28 Грудня, 2016

Дитяче служіння

Діти і служителі разом

Дитяче служіння в церкві ЄХБ «Преображення»

Турбота про юне покоління

Біблія багато говорить про важливість виховання дітей і настанови їх на правильний шлях. Тому дитяче служіння у церкві «Преображення» існує із моменту її заснування. Сам Господь Ісус наголосив на те, що дорослі не повинні забороняти дітям приходити до Нього (Матвія 19:13-15). Христос підкреслив, що дітям належить Царство Небесне.

Беручи за основу слова Ісуса, церква «Преображення» вважає:

  • служіння дітям – це бажання Господа, оскільки діти також мають потребу почути Добру Новину про спасіння в Ісусі Христі (Марка 16:15-16);
  • головна відповідальність у вихованні та наставлені дітей на дорогу Господню, згідно того, що навчає Писання в Ефесянам 6:4, лягає на батьків, а церква тільки може допомагати батькам у виконанні цього обов’язку;
  • церква є тим середовищем, де діти можуть отримувати потрібні їм знання для формування ціннісних орієнтирів у сучасному світі та практикувати здорові суспільні стосунки, що базуються на принципах «любові до ближнього» (Матвія 22:36-40);

Для виконання цих завдань наша церква має декілька видів служіння дітям. Батьки та служителі взаємодіють із великим задоволенням. Не слід забувати, що діти – це також і майбутнє церкви. Ми віримо, що завдяки роботі з дітьми та підлітками (Підліткове служіння),  зросте нове покоління молоді, що посвятить себе Господу.

 

Недільна школа для дітей

Навіщо дітям потрібна школа? Щоб отримувати знання, які знадобляться їм надалі. А що може бути більш вагоме в житті людини, ніж знання Бога? Саме в недільній школі відбувається знайомство дитини зі Словом Божим, яке здатне привести її до спасіння.

Недільна школа церкви «Преображення» нараховує 5 груп, які сформовані за віковим принципом. З кожною із груп вчителі працюють по-різному та з використанням різноманітних програм і методик, адаптованих відповідно до віку дітей.

Найменшим діткам служителі розповідають про Боже творіння і про те, що Бог любить їх. Вони багато малюють, граються, запам’ятовують веселі віршики та співають пісеньки, спілкуються між собою.

Чим старша вікова категорія, тим більш інтенсивна програма: вивчення віршів із Біблії, знайомство із Новозавітними притчами та їх поясненням, вікторини, театралізовані вистави.

Матеріали для дитячого служіння  готуються заздалегідь. Також регулярно проводяться святкові програми із участю дітей різного віку.

Заняття недільної школи церкви «Преображення»: щонеділі з 10:40 до 11:50

Запрошуємо всіх бажаючих!

 

Клуб «Майбутнє»

В приміщенні церкви «Преображення» відбуваються зустрічі дітей, які відвідують клуб «Майбутнє». Спілкування проходить у дружній, теплій атмосфері. Тут можна знайти нових друзів, попити чаю, пограти в ігри, а також зайнятись вивчення Біблії в малих групах, поділених по віковому цензу, разом із лідерами клубу.

Зустріч учасників клубу «Майбутнє»: щонеділі з 12:15 до 14:00

Запрошуємо всіх бажаючих!

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Підліткове служіння

Підліткове служіння – це праця дорослих християн, які прагнуть вказат...

Читати →

Сімейне служіння

...

Читати →

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним? Брат Василь Оржишко Це дуже цікав...

Читати →