Дитячий центр «Оптиміст»

Posted on 13 Січня, 2017

Дитячий центр «Оптиміст»

Дитячий соціальний центр «Оптиміст» у Львові: допомога у навчанні та знайомство з Богом

Дитячий Центр «Оптиміст» запрошує дітей молодшого й середнього шкільного віку у вівторок і п’ятницю о 16-й годині для приємного спілкування з друзями, знайомства зі Словом Божим та Біблійними історіями, підготовки домашніх завдань, заняття художньо-естетичними видами творчості. Гарантуємо дітям безпеку та гарячі безкоштовні обіди. Знайти нас можна за адресою: м. Львів, пл. Фабрична, буд. 21. Або зателефонувавши по номеру +38 032 292 49 86.

Християнський Центр для дітей поєднує приємне з корисним

Розважатися краще гуртом, а закріплювати нові теми шкільних предметів – у супроводі фахівців. І саме для того, щоб у дітей була така можливість існує наш ДЦ. І тому, два рази в тиждень, у вівторок і п’ятницю, у євангельській церкві «Преображення» весело та шумно. Після закінчення навчання у школі, о 16-й годині, діти збираються тут разом, щоб поділитися із друзями своїми досягненнями, особливими подіями та цікавими новинами. Проводячи час у колі однолітків, вони не тільки вчаться товаришувати, але й засвоюють деякі прості правила християнського життя адже ми вкладаємо у юне покоління християнські цінності.

 

Дитячий соціальний центр «Оптиміст» – це живе Слово Боже та безкоштовні обіди

Щоб діти залишалися бадьорими та зберігали гострий розум, ми готуємо для них різноманітні домашні обіди. Обов’язково гарячі страви, печиво та чай. Смачна їжа дуже швидко відновлює їх фізичні сили.

Не забуваємо ми і про духовну їжу. Але спочатку наші лідери, їх тут тринадцять, допомагають із шкільними завданнями: розв’язувати важкі задачі з алгебри, геометрії, хімії чи фізики, покращувати рівень знань з англійської чи німецької мов. Вони молоді й активні, а тому допомагають і уроки зробити, і хобі-класи можуть провести, і біблійні уроки.

Особливо з нетерпінням чекають діти проведення хобі-класів. Тут вони навчаються різноманітним видам рукоділля: вишиванню, плетінню з бісеру, в’язанню. Отримують навики в малюванні, кулінарії (потім смакують ласощами, що приготували власними руками). Спортивні ігри, естафети, теніс – не тільки всебічно розвивають дітей, а й покращують їх здоров’я.

Для тих, хто хоче навчитися грати на якомусь музичному інструменті, у нас є особлива пропозиція – однорічна музична навчальна програма у формі командних ігор для дітей віком від 6 до 15 років під назвою Музичний Марафон .

Закінчується наш спільний час біблійним уроком. Лідери разом із дітьми читають Писання та роздумують над Словом Божим.

«І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса.» (2 Тимофію 3:15)

Наша ціль

  • Розповісти дітям про Бога, допомогти їм побачити потребу в спасінні.
  • Допомогти у навчанні.
  • Приділити час для особистого спілкування.

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Підліткове служіння

Підліткове служіння – це праця дорослих християн, які прагнуть вказат...

Читати →

Сімейне служіння

...

Читати →

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним? Брат Василь Оржишко Це дуже цікав...

Читати →