Дияконське служіння

Posted on 12 Січня, 2017

Дияконське служіння

дияконське служіння

«Тими ж днями, як учнів намножилось, зачали нарікати на євреїв огречені, що в щоденному служінні їхні вдовиці занедбані. Тоді ті Дванадцять покликали багатьох учнів та й сказали: Нам не личить покинути Боже Слово, і служити при столах. Отож, браття, виглядіть із поміж себе сімох мужів доброї слави, повних Духа Святого та мудрости, їх поставимо на службу оцю» (Дії Апостолів 6:1-3).

Дияконське служіння церкви ЄХБ «Преображення»

Диякон (з грец. «diakonos») – слуга, помічник. У Першоапостольській церкві, із збільшенням її кількості, виникла потреба в людях, які б могли «служити при столах», тобто звершувати матеріальне служіння у церкві.

Напрямки дияконського служіння

Беручи за приклад Церкву I століття, ми в нашій Церкві також маємо служіння дияконів спрямоване на бідних, вдів і тих, хто важко хворіє. Також диякони готують стіл для «Вечері Господньої», допомагають пресвітерам під час священнодій та діють за їх дорученням у різних церковних справах. Для цього служіння із членів церкви вибирають чоловіків, що відповідають вимогам, які вказані у Слові Божому.

«Так само диякони мають бути поважні, не двомовці, не багато віддані вину, не соромнозахланні, такі, що мають таємницю віри при чистім сумлінні. Отже, і вони нехай перш випробовуються, а потому хай служать, якщо будуть бездоганні… Диякони мусять бути мужі однієї дружини, що добре рядять дітьми й своїми домами. Бо хто добре виконує службу, той добрий ступінь набуває собі та велику відвагу в вірі через Христа Ісуса» (Тимофія 3:8-13).

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Підліткове служіння

Підліткове служіння – це праця дорослих християн, які прагнуть вказат...

Читати →

Сімейне служіння

...

Читати →

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним? Брат Василь Оржишко Це дуже цікав...

Читати →