Місіонерське служіння

Posted on 28 Грудня, 2016

Місіонерське служіння

місіонерське служіння

Місіонерське служіння

Місіонерство – це розповсюдження Слова Божого різними способами усім народам, не зважаючи на те, де вони проживають. Місіонери приносять грішникам Добру Новину. Вона полягає в тому, що Ісус Христос помер за них на хресті, а той, хто увірує в Сина Божого отримає прощення гріхів і Вічне Життя.

Основна концепція

Ми, церква «Преображення», віримо, що Господь залишив усім християнам Велике Доручення – проповідувати Добру Новину по цілому світу, починаючи зі свого дому й аж до краю землі (Матвія 28:18-20).

Віримо, що місіонерська діяльність – це відповідальність церкви, де кожен повинен виконувати свою частину: одні моляться, інші жертвують фінанси, а інші йдуть. Бажаємо приймати участь у місіонерській праці у Львові та нашій області, по всій Україні та до краю Землі.

Практичні аспекти та плани

Молитовна місія

Молитва – це взаємодія віруючих людей із Богом. Свою працю на землі, в цьому віці, Бог здійснює через церкву. Ось чому молитва церкви є дуже важливою. Також кожен Божий служитель потребує молитовної підтримки.

«Ще поправді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі! Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них» (Матвія 18:19,20).

Молитовні потреби

  • Папуа Нова Гвінея (місіонери Євгеній та Іра Константіннікі).
  • Сектор Газа (молитва за християнську школу Дім Світла).
  • Узбекистан (за релігійну свободу в цьому краї; за домашні церкви; за нову команду лідерів, які керуватимуть національною церквою; за вибори нового президента країни).
  • Туркменія (за місіонера «З» та його сім’ю; за релігійну свободу у цьому краю; за п’ять домашніх церков; за покаяння «Якова»)
  • Таджикистан

Фінансова місія

Достить складно здійснювати місіонерське служіння без фінансових надходжень. Апостол Павло сказав филип’янам, що вони добре зробили, коли на початку благовістя прилучилися до справи давання і приймання для нього (Филип’ян 4:15). Коли у Павла не було матеріальної підтримки, йому доводилося займатись пошиттям палаток, що значно сповільнювало розповсюдження Благої Звістки серед язичників.

Фінансові потреби

  • Пожертвування для служіння у Центральній Азії.
  • Пожертвування для служіння у Львівські області.

Завдяки тому, що у Львові слово Христа звіщається, а церква жертвує, двері спасіння відчиняються навіть для тих людей, якими зазвичай нехтує суспільство.

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Підліткове служіння

Підліткове служіння – це праця дорослих християн, які прагнуть вказат...

Читати →

Сімейне служіння

...

Читати →

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним? Брат Василь Оржишко Це дуже цікав...

Читати →