Сімейне служіння

Posted on 8 Березня, 2017

Сімейне служіння

Ми віримо, що згідно Божого досконалого задуму, шлюб – це заповітний союз між одним чоловіком і однією жінкою, згідно зразку, поданого нам в Біблії Богом (Буття 2:22-24; Матвія 19:5-6)

Шлюб створений Богом для реалізації Божого задуму в творінні (Буття 1:28).

Шлюб будується на принципах, які описано у Біблії (Буття 2:24; Ефесянам 5:22-33; 1 Петра 3:1-7).

Сім’я, як результат шлюбних стосунків, є тим місцем, де в атмосфері любові та взаємоповаги виховуються діти (Ефесянам 6:1-4).

Шлюб є єдиним середовищем, де знаходить реалізацію людська сексуальність, в законний спосіб (1 Коринтян 7:2-5).

Розуміючи ключове значення здорового шлюбу та сім’ї для функціонування Церкви і суспільства в цілому, Церква «Преображення» будує свою працю на трьох рівнях:

  1. «Навчити». Підготовка до подружнього життя.

Розуміючи усю складність побудови подружжя на біблійних основах в сучасному ліберальному суспільстві, Церква «Преображення» пропонує молодим людям, які готуються до подружнього життя, пройти обов’язковий курс підготовки до шлюбу.

  1. «Запобігти». Навчання для сімейних пар.

Шлюб як вогнище, що постійно потребує дров. А для того щоб допомогти сімейним парам яскраво горіти, проводиться навчання, яке розкриває принципи підкидання «дров», для того щоб у шлюбі завжди була потрібна «температура». Навчання проводиться у формі семінарів, конференцій, груп і особистих зустрічей.

  1. «Допомогти». Кризове консультування.

Коли шлюб переживає кризу, важливо, щоб поруч були люди, які підтримають, допоможуть зрозуміти причини кризи та на біблійній основі намалюють карту виходу зі складної ситуації, для того, щоб зберегти та відновити сім’ю. Церква «Преображення» пропонує фахову допомогу в вирішенні складних питань у подружжі.

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Підліткове служіння

Підліткове служіння – це праця дорослих християн, які прагнуть вказат...

Читати →

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним? Брат Василь Оржишко Це дуже цікав...

Читати →

Дитячий центр «Оптиміст»

Християнський Центр для дітей поєднує приємне з корисним Розважатися ...

Читати →