Служіння бездомним – свідчення

Posted on 14 Січня, 2017

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним?

Брат Василь Оржишко

Служіння бездомнимЦе дуже цікава історія. Я сам є бездомним і прописаний в цьому Центрі бездомних (ЦБ), де очолюю служіння нашої церкви. Одного разу я пішов туди для того, щоб відмітитися, і Бог поклав мені на серце задати запитання працівникам цього ЦБ.

Запитання звучало так: «Як ми можемо як церква допомогти вам тут?». Нам сказали, що є потреба у взутті, тому перша допомога нашої церкви була в тому, що її члени приносили взуття для цих людей. Пізніше ми завезли туди 50-60 буханок хліба.

Я почав це робити тому, що я вірю в слова Христа. Він прийшов спасти те, що загинуло! Я вірю, що цим людям потрібна любов Ісуса, яка проливається на цих людей через нас.

Хочу, щоб люди, які будуть це читати зрозуміли ще одну річ. Суть тут не в мені!!! Весь зміст у Бозі. Це Він посилає думки та бажання у наше серце. Це не ми такі хороші, а Той, Хто проживає у нас. А від нас залежить тільки одне – як ми відреагуємо на те, що Бог пробуджує в нашому серці. Питання: «Що з цим зроблю я?».

В цьому всьому мене найбільше вразило те, як люди відреагували. Реакція директора ЦБ була незвичною.

Я запропонував йому дві речі:

  1. Ми хочемо хоча б раз у місяць готувати їжу для цих людей.
  2. Ми хочемо почати групу по вивченню Біблії з цими людьми.

На що він відповів: «Групу – без проблем, я «за», а ось про приготування їжі нам потрібно буде уточнити кілька нюансів».

Виходячи звідти, я в серці своєму кричав: «Слава Богу!».

Реакція церкви мене теж вразила. Люди з такою охотою долучилися до цього служіння, що я навіть і мріяти про таке не міг! Молодь готує, церква жертвує, слово про Христа звіщається. Слава Богу за це!

Ну, і, звичайно, реакція самих бездомних. Вони з великим захватом погодились досліджувати Біблію разом. Люди голодні духовно та потребують Христа.

Звичайно є і труднощі. В першу чергу особисті сумніви, думки, багато питань, боротьби – це нормально. Тому прошу молитовної підтримки. Люди інколи гаснуть. І ті, що там, і ті що в церкві. Моліться про те, щоб Бог скерував працівників для цієї праці, будь ласка.

Моя мрія щодо цього служіння:

  1. Щоб ці люди відчули що їх люблять, незважаючи на те, що було в їхньому минулому, що є тепер і найголовніше, щоб вони зрозуміли, що Бог їх любить, адже Він віддав Свого Сина за них.
  2. Повернути надію цим людям, а це можливо тільки з Богом.
  3. Допомогти їм перестати бути споживачами та стати тими, хто допомагає.
  4. Декому допомогти з роботою, тощо.

Що ми отримуємо завдяки цьому служінню:

  1. Найважливіше, що через такі речі Бог працює над нашим характером і над характером людей, яким ми служимо.
  2. Ми вчимося проявляти любов, прощати, приймати людей такими, як вони є. Це дуже важливо і потрібно в першу чергу нам.
  3. Коли ти бачиш як ці люди посміхаються і як вони дивляться на тебе, то це, безумовно, приносить радість. Радість від того, що ми можемо служити, прославляти та поклонятися Богу разом із ними.

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Підліткове служіння

Підліткове служіння – це праця дорослих християн, які прагнуть вказат...

Читати →

Сімейне служіння

...

Читати →

Дитячий центр «Оптиміст»

Християнський Центр для дітей поєднує приємне з корисним Розважатися ...

Читати →