Підліткове служіння

Posted on 26 Січня, 2019

Підліткове служіння

Підліткове служіння – це праця дорослих християн, які прагнуть вказати підліткам шлях до віри в Ісуса Христа та закласти в них християнські цінності.
     Підлітковий вік (12-16 років) також називають перехідним. Це час швидких фізіологічних, психологічних та соціальних змін. В цей час підлітки опиняються на «нейтральній» території між залежністю дитини та незалежністю дорослого. Це час становлення особистості – складний процес змін, протягом якого підлітка на кожному кроці підстерігає небезпека помилитись та оступитися, а то і потрапити у серйозну біду. Труднощі, що виникають у цей період, виникають зазвичай через брак досвіду.
     Виклики, які є перед сучасною молодою людиною – незчисленні: куріння, алкоголь, наркотики, негативний вплив однолітків, невпевненість у собі, закоханість та побачення, самотність, засоби масової інформації, шлях до вибору майбутньої професії, субкультури, музика, та багато чого іншого.
Цілі підліткового служіння:
– Створення теплої, турботливої атмосфери, в якій підліток почує Благу Звістку та стане послідовником Христа;
– Розвиток правильних взаємовідносин підлітків з Богом, батьками, однолітками, та правильне сприйняття самого себе.
– Побудова взаємовідносин між підлітками у малих групах;
– Підготовка підлітків до майбутнього дорослого життя, праці та служіння у церкві.
       Лідери служіння прагнуть повпливати на підлітків так, щоб вони прийшли до того стану, в якому зможуть усвідомити свої проблеми і захочуть їх вирішувати. Тоді труднощі перестануть бути нездоланні, і це шлях до можливості їх перемогти.

ПОВ'ЯЗАНІ СЛУЖІННЯ

Сімейне служіння

...

Читати →

Служіння бездомним – свідчення

Чому я займаюся служінням бездомним? Брат Василь Оржишко Це дуже цікав...

Читати →

Дитячий центр «Оптиміст»

Християнський Центр для дітей поєднує приємне з корисним Розважатися ...

Читати →