Міжнародний день Сім’ї

Exemple

Міжнародний день Сім’ї

13 травня під гаслом «Буде родина – буде Україна!» відбулося святкування міжнародного дня сім’ї на підтримку традиційних українських християнських цінностей, де у сім’ї є тато, є мама і дитина. Ми сподіваємось, що кожен свідомий християнин прагне зберегти для своїх дітей правильний фундамент побудови міцної сім’ї, адже це основа формування кожної людини, як особистості. Сім’я є тим місцем, де в атмосфері любові та взаємоповаги виховуються діти (Ефесянам 6:1-4).

Все розпочалося із вітальних слів представників міської влади і представників різних християнських конфесій Львова. В центрі біля пам’ятника Т.Г.Шевченка прозвучала чудова пісня «Де згода в сімействі, там мир і тишина» у виконанні камерного хору «Jesu Juva» («Ісусе, допоможи») та продовжилося загальною ходою до пам’ятника І.Франку з прапорами з гаслами «Діти мають право на тата і маму», «Всі разом за сім’ю» …

На майданчику біля пам’ятника відбувся святковий фестиваль за участю різних церков та релігійних благодійних організацій. На сцені виступали різні хори, гурти, колективи з музичною програмою. Поруч відбувались дитячо-сімейні естафети, змагання, майстер-класи , де була задіяна і наша церква «Преображення». Наша церква пропонувала дітям рукоділля, батут, естафети та конкурси для дітей з батьками, спортивні змагання. Також сестри нашої церкви спільно з Товариством Євангелізації дітей (ТЄД) доносили до дітей звістку Спасіння.

На святі було безліч, я вважаю, не байдужих людей. Варто звернути увагу, що усіх застав сильний проливний дощ. Всі швиденько поховалися куди могли і здавалося б, все, свято закінчилося. Та ні, як тільки швиденько повернулося сонечко, всі учасники та організатори знову появилися на площі та продовжували святкувати та пропагувати свою точку зору про майбутнє збереження сім’ї.

Хочемо побажати, щоб кожна сім’я так само, не зважаючи на тиск довкола, міцно стояла та вперто трималася цінностей сім’ї, які створені Богом. Ми віримо, що згідно Божого досконалого задуму, шлюб – це заповітний союз між одним чоловіком і однією жінкою, згідно зразку, поданого нам в Біблії Богом (Буття 2:22-24, Матвія 19:5-6).