Відбулось молодіжне служіння на тему – Посвята Богу

Exemple

Відбулось молодіжне служіння на тему – Посвята Богу

Молодіжне служіння на тему – Посвята Богу

Тиждень потішив нас не тільки весняним теплом, а й ще однією молодіжкою,  на яку з нетерпінням очікувала молодь. Кожна молодіжка – це час єдності, спілкування, поклоніння Богу та вивчення Його Слова, яке здатне змінювати та направляти молоді серця. Тож і цей раз не став винятком.

У понеділок,  02.04.2018 , розпочалися спільні церковні перегляди Пасхальних переживань, тому молодь зібралась трохи пізніше, ніж зазвичай, але це не завадило мати чудовий і корисний час. Спілкування, конкурс, прославлення і молитви – усе створювало незабутню атмосферу та підводило нас до найголовнішої частини вечора.

 

Темою зустрічі була посвята і, щоб підштовхнути молодь до роздумів було запрошено служителя церкви Олега Якиміва. Він наголосив, що першим кроком до посвяти Богові є відгук на Його поклик. Можна займатися великими справами та бути залученим у різні служіння, однак при цьому не чути голосу Божого та не знати Його плану на твоє життя. Тоді вся діяльність втрачає зміст і не приносить справжньої слави Творцю. Бог створив тебе для спілкування з тобою і Він має ідеальний план для твого життя, який принесе найбільшу славу Богу. Коли Господь є єдиним Володарем твого серця і твоє життя наповнене спілкуванням із Ним, тоді твоя посвята буде зростати, бо ти знаєш Того, кому служиш і пам’ятаєш те, що Він зробив для тебе. Тому, найважливішим є з кожним днем більше і більше пізнавати Бога, захоплюватись Ним і чути Його голос, щоб знати куди іти. Тоді життя буде посвяченим Богу та наповнене змістом.

 

Наступна зустріч 07.05.2018 обіцяє бути не менш цікавою, оскільки ми очікуємо на гостя, який є хорошим прикладом посвяти та Божого поклику. Щоб не пропустити новин стеж за нашим інстаграмом https://www.instagram.com/molodizka_21/