Музична конференція “Живий звук 2018”

Exemple

Музична конференція “Живий звук 2018”

У Львові пройшла музична конференція “Живий звук 2018”

«Одним із найбільших дарів, які дав нам Бог, є музика», – ще у 16 ст. говорив Мартін Лютер і, безумовно, був правий. Музика має особливу властивість торкатись наших почуттів і саме цим допомагає нам прославляти Бога. Невід’ємною функцією музики також є об’єднання дітей Божих у поклонінні, коли вся церква в один голос хвалить Бога.

Ось і минулої суботи, 3 лютого, музика та любов до Бога об’єднали понад 300 християн зі всіх куточків України, які приїхали на конференцію «Живий звук», щоб зростати в музичному служінні й особистому поклонінні Богу. Почалась конференція зі спільного прославлення, яке із самого початку створило піднесену атмосферу та пробудило радість у серцях учасників. Вже з перших акордів кожен зміг відчути присутність Божу і насолодитися спільним поклонінням.

Після молитви, з промовою виступив ректор УБТС Ярослав Пиж, який підбадьорив присутніх і закликав до ще більшої посвяти в цьому служінні. Подія об’єднала також і професіоналів у музичній сфері, які з радістю ділилися досвідом, давали практичні поради та тези для роздумів. Кожен учасник мав можливість відвідати 2 майстер-класи, вибираючи із різноманітних тем, зокрема: хорове служіння, вокал, звукорежисура, організація музичного служіння та інші. Між майстер-класами були кава-брейки, що давало хороші можливості поспілкуватися за теплим чаєм, а також пізніше на кожного чекав смачний обід.

Важливою частиною було і спілкування в групах, де музиканти могли ближче познайомитись, поділитись досвідом, обговорити деякі проблеми та прийняти певні рішення для майбутньої праці.

Наприкінці за круглий стіл сіли видатні музиканти, які досягли певних успіхів і були готові відповісти на запитання, які найбільше хвилювали слухачів. У своїх відповідях вони доповнювали один одного, пояснюючи, яким повинне бути прославлення, і, хоча багато відповідей були з різних точок зору, в одному всі буди єдині: об’єктом поклоніння є лише Бог, а музика є одним з інструментів для прославлення.

Вкінці, на сцені виступив хор, який складався зі студентів і випускників семінарії різних поколінь. Разом із ними зал заспівав ще декілька творів, але після завершення учасники ще довго не розходились, спілкуючись про музику, про служіння, про Бога, і співаючи пісні.

Варто зазначити, що прославлення – це не просто якийсь обряд. Це стиль життя, коли християнин своєю любов’ю до інших, своєю сумлінною працею, своїми добрими ділами прославляє Бога. А музика це ще один засіб для цього.

Після такого чудового дня, мабуть, кожен учасник отримав насолоду від поклоніння і запалився для подальшої діяльності.

Роботи вистачить і організаторам, які вже, з Божою допомогою, продумують наступну конференцію, яка планується 02.02.19. Тому, до нових зустрічей!