Музична вистава – «У малому вірний»

Exemple

Музична вистава – «У малому вірний»

Музична вистава для дітей – «У малому вірний»
Різдво очима дитини

Дитинство – безтурботний час мрій та фантазій. Ви колись думали про те, як духовний світ підготовував прихід Месії на Землю? Ні? А от ми із дітьми спробували пофантазувати, як би це могло відбуватися. Сьомого січня діти церкви «Преображення» підготували музичну різдвяну виставу – «У малому вірний».


Знаєте, виявляється, що ангелам довелося провести досить таки складну, але веселу спецоперацію! Уявляєте, і зорю на небо потрібно повісити, і звернути увагу мудреців на сувій пророка Михея, і допомогти із розрахунками, вказати їм на зоряне небо, оберігати їх у дорозі, прибрати хлів, організувати перший в історії людства Різдвяний концерт перед вельмишановними пастухами та їх прекрасними отарами, ой… Ледве встигли!
Завдяки цьому ми тепер знаємо, що «Так-бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16)

 

А ще, ми зрозуміли, що у Господа немає великих чи малих завдань, ми ніколи не бачимо повної картини. Навіть коли ми думаємо, що наше служіння є дріб’язковим і малопомітним для людей, то для Господа воно може бути супер важливим! Тому виконуймо кожну справу на відмінно! Можливо, Бог готує для нас щось значно більше…

Досить цих слів, краще поспішайте на наш youtube канал та погляньте на історію Різдва із іншого ракурсу, очима дитини. А чому б і ні?