Не здавайся

Не здавайся

Читання для дітей

Цей допис розпочинає серію оповідей для дітей, яка стане в пригоді як читання перед сном або вранці. Особливо якщо ваші діти вже знають всі найпопулярніші біблійні історії і хочуть почути «щось нове». Чому б не запропонувати їм порозважати на духовні теми їх мовою, згідно із їх розумінням? 🙂

«Чи для Господа є річ занадто трудна?» (Бут. 18:14)

Конвертик для молитовНе здавайся

Сюрприз! У Бога знову вийшло!

А що ж Він зробив? Відповів на молитву. А це Бог робить для тих, хто вірить в Нього. Іноді Він це робить так, що навмисне не придумаєш! Згадай-но, що Бог зробив для тих, хто був Йому вірний…

Ось, наприклад, Сара. У неї народилася дитина тоді, коли всі думали, що це неможливо адже їй було 90 років (Буття 17:17, 21:2).
Коли всім не вистачало сміливості навіть спробувати, Давид убив велетня каменем (1 Царів 17:50).
Ісус Навин марширував навколо Єрихону, хоча було зовсім незрозуміло навіщо, але саме завдяки цьому обвалилися стіни цього міста (Ісуса Навина 6).

«Ну і що?», – запитаєш ти.
А ось що: «Не здавайся!»

Тобі здається, що твою проблему не зможе вирішити Бог, тому що вона дуже складна? Занадто складна контрольна робота? Занадто сильний страх? Зовсім зіпсована дружба? Продовжуй молитися! Бог все бачить. Він здивував Сару, Давида й Ісуса Навина. Він може здивувати відповіддю на молитву і тебе.

Тому, не здавайся. Бо якщо здатися, можна пропустити сюрприз!

Щоб побачити несподівані відповіді на свої молитви, спробуй зробити так: напиши різні молитви на окремих аркушах паперу та поклади їх у спеціальний конвертик або коробочку. Приблизно щотижня перечитуй, що ти написав. Що Бог вже зробив за твоїми молитвами? Чи здивував Він тебе якоюсь відповіддю на твої прохання?

Джерело: Макс Лукадо, «Хвилька благодаті» (365 духовних читань для дітей)

Конвертик для молитовНе здавайся

Сюрприз! У Бога знову вийшло!

А що Він зробив? Відповів на молитву. Це Він робить для тих, хто вірить в Нього. Іноді Він це робить так, що навмисне не придумаєш! Згадай-но, що Бог зробив для тих, хто був Йому вірний…

Ось, наприклад, Сара. Коли всі думали, що це неможливо – адже їй було 90 років – у неї народилася дитина (Бут.17:17, 21:2). Коли всім не вистачало сміливості навіть спробувати, Давид убив велетня каменем (1 Цар. 17:50). І хоча було незрозуміло навіщо, Ісус Навин марширував навколо Єрихону, і тоді обвалилися стіни цього міста (Іс. Нав. 6).

«Ну і що?», – запитаєш ти. А ось що: не здавайся!

Тобі здається, що твою проблему не зможе вирішити Бог, тому що вона дуже велика? Занадто складна контрольна робота? Занадто сильний страх? Зовсім зіпсована дружба? Продовжуй молитися! Бог все бачить. Він здивував Сару, Давида та Ісуса Навина. Він може здивувати відповіддю на молитву і тебе.

Тому, не здавайся. Тому що, якщо здатися, можна пропустити сюрприз!

Щоб побачити несподівані відповіді на свої молитви, спробуй зробити так: напиши різні молитви на окремих аркушах паперу і поклади їх у спеціальний конвертик або коробочку. Приблизно щотижня перечитуй, що ти написала. Що Бог вже зробив за твоїми молитвами? Чи здивував Він тебе якоюсь відповіддю на твої прохання?

Джерело: Макс Лукадо, «Хвилька благодаті» (365 духовних читань для дітей)