Одяг праведності

Одяг праведності

Усі ви — Божі діти через віру в Ісуса Христа. Бо усі, хто хрестилися в Христі, в Христа одяглися. (Галатів 3:26,27)

Одяг праведності

А Ісуса турбує, який одяг ти носиш? Звичайно, турбує! Біблія навіть нам конкретно говорить: Бог хоче, щоб ти «зодягнулись Господом Ісусом Христом» (Римлян 13:14).

Одяг від Бога ніяк не пов’язаний з джинсами, сорочками або сукнями. Бога турбує твій духовний одяг. Зауваж, що каже пророк Ісая про особливий одяг від Бога: «Я радісно буду втішатися Господом, нехай звеселиться душа моя Богом моїм, бо Він зодягнув мене в шату спасіння і в одежу праведности мене вбрав» (Ісаї 61:10).

Коли віриш у Бога, тоді Він дає небесну «одежу праведності». Такий одяг можна отримати тільки у Нього. Він призначений тільки для Божих дітей. На відміну від твоєї зимової куртки, він ніколи не стане занадто маленьким і ніколи не зноситься до дірок.

Божа «одежа праведності» завжди повністю підходить.

Одягнутися можна не тільки в джинси та сорочку. Одягнися і в свою духовну одяжу. Коли натягуєш шкарпетки, попроси Бога допомогти тобі ходити Його дорогою. Одягаючи сорочку, попроси Бога наповнити твоє серце Його любов’ю до оточуючих. Надягаючи кепку, проси Бога, щоб Він наповнив тебе добрими думками.