Відкриття денного центру «Оптиміст»

Exemple

Відкриття денного центру «Оптиміст»

Десятого вересня 2019 року відбулася яскрава подія – Свято Корабля, як святкування відкриття нового сезону денного центру «Оптиміст».

У святковому залі, прикрашеному в морському стилі, зібралися діти та підлітки Д.Ц. і їхні батьки.  Усіх розділили на 5 команд, серед яких проводили змагання на знання про моря, на кращого капітана корабля, боцмана, кухаря, лікаря, радиста, а також команди майстрували власні парусники. На святі було більше 60-ти дітей, мами виконували роль журі.

Потім спікер Любомир Кубінський розповів про крах «Титаніка» і про те, як навчитися бути слухняними Богу, щоб «корабель нашого життя» не зазнав подібного краху. 

Наприкінці свята всі змогли поласувати смаколиками – стравами на морську тематику, які приготували заздалегідь за участю мам і дітей Д. Ц. – наприклад торти, які діти прикрашали в морскому стилі під керівництвом майстрині-кондитера. Подяка також нашим сестрам-кухарям, які невтомно несуть служіння, годуючи дітей уже багато років поспіль. Дякуємо лідерам, котрі дбають про духовну їжу для всебічного розвитку дітей, ведучи їх до пізнання Бога.

А Богові — найбільша подяка за Його милість і ведення Денного Центру вже сьомий рік!