Молодіжне служіння на тему – «Наставництво»

Exemple

Молодіжне служіння на тему – «Наставництво»

«У кожного свій Еверест»

11 березня молодь нашої церкви, вперше цього року, зібралась на загальне молодіжне служіння. Тема цього вечора – «Наставництво».

Молодіжне розпочалось із молитви та прославлення нашого Бога разом із музичною групою. Після чого всі разом спустилися в нижній зал, де мали можливість спілкуватись одне з одним, їсти печиво та пити чай. А згодом розпочалася найголовніша частина вечора.

Пастор нашої церкви Віталій Пасічник поділився своїми роздумами щодо наставництва, а потім був чудовий час для дискусії у форматі «запитання – відповіді».

Загалом тема наставництва не є новою, більше того наставництво є біблійним принципом як в Старому, так і в Новому Заповіті. У Єлисея наставником був Ілля, у Давида – Нафан, у Саула – Самуїл, а в Тимофія був Павло. Немає на світі людей, які здатні пройти свій шлях самостійно. Нам потрібен хтось, хто зміг би розділити наші труднощі, підставити своє плече та порадіти за наші перемоги. Зрештою кожен із нас проходить доволі схожі виклики і як добре, коли поруч є людина, яка дасть добру пораду та поділиться своїм досвідом.

Як сказав Віталій Пасічник: «Завдання наставника привести учня туди, де ти вже був». А також: «Не обов’язково, щоб один наставник був на все життя. На різних етапах життя наставниками можуть бути абсолютно різні люди. Але бути наставником може тільки той, хто сам не перестав вчитися!»

Варто також зазначити, що мати наставника ще не означає бути успішним. Якщо людина не хоче працювати над собою, не ставить перед собою ніякої мети, то зустрічі з наставником перетворяться на муку. «Наставник потрібен тільки тим, хто хоче чогось досягти».

Тому залишається відкритим запитання до кожного з нас: «Куди я йду та чого хочу досягти?»

Наступна молодіжна зустріч відбудеться в квітні, стежте за новинами на нашій сторінці в Instagram.