Підлітки проявляють любов до сиріт

Підлітки проявляють любов до сиріт

Підлітки проявляють любов до сиріт

Почуття любові живе в кожній людині, проте багато людей або приховують його дуже глибоко в собі, або просто не вміють виявляти це почуття.

Вже не перший рік Товариство Євангелізації Дітей (ТЄД) проводить заняття серед дітей, навчаючи їх того, якими є Божі істини і як їх практично застосовувати у житті.

Надзвичайно приємно, що до цієї справи вирішили долучитися і наші підлітки. Група встановила скриньку для пожертв і тепер кожен має можливість пожертвувати свої кошти, для того, щоб купити щось особливе для дітей, яким так не вистачає батьківської турботи.

Більшість підлітків виросли в неблагополучних сім’я. Тому, здавалося б, їм складно віддавати любов, оскільки вони й самі не отримують її вдосталь. Проте вже троє осіб виявило бажання особисто їздити 2 рази в місяць в інтернат. В них з’явилося щире бажання служити і діти, відчуваючи це, зразу прийняли наших підлітків. Вони разом поступово навчаються допомагати іншим тим, чим можуть, спілкуються одне з одним та співають пісні.

Також цінним досвідом була поїздка в будинок сімейного типу сім’ї Неволько, де підлітки могли познайомитися із родиною, яка прийняла дітей. Можливо, таке служіння допоможе підліткам відкрити в собі особливе почуття лагідності та любові до інших і з часом до цієї праці долучиться ще більше молодих людей.