Радощі 2018 року

Exemple

Радощі 2018 року

Ось і добігає кінця 2018 рік. Рік, який минув; рік, який залишився в історії; рік, який залишив спогади.

Впродовж року, читаючи новини на нашому сайті, ви могли спостерігати за всіма приємними подіями життя нашої церкви: хрещеннями, молодіжними заходами, дитячими таборами й акціями, різними святами, відкриттям підліткового клубу… і це ще не все.

Наприкінці року підрахуємо, що в нас цьогоріч рекордна кількість молодих пар, які вступили у шлюб. «І сказав Господь Бог: Не добре бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього» (Буття 2:18). Отож, у нашій церкві є 6 (шість) нещодавно одружених пар: Оржишко Василь і Олена, Кацадзе Іраклі та Юлія, Рільник Богдан і Марта, Кобринець Сергій та Юлія, Стружанський Богдан і Анна, Гайдучок Дмитро та Юлія. Усі вони проходили спеціальні підготовчі заняття, які є обов’язковими в нашій церкві та направлені на допомогу молодому подружжю в пізнанні одне одного та важливих моментів, із якими вони зустрічатимуться в подружньому житті. Заняття проводили пастори або відповідальні за сімейне служіння нашої церкви впродовж декількох місяців перед одруженням.

Ще однією радістю в кожній сім’ї є народження діток, цього року було здійснено 2 (дві) молитви над дітьми. Адже «Діти спадщина Господня, плід утроби нагорода!» (Псалом 126:3). Молитва над сином Святославом сім’ї Доценко та молитва над донькою Деборою сім’ї Медяник.

Перед нами новий 2019 рік, нові виклики, нові переживання та радощі. Стежте за нашою стрічкою новин, щоб не пропустити нові цікавинки. Можливо, вам сподобається і Дух Божий покличе й вас до праці на Його ниві. Хтозна, віримо наступними будете ви.