Перша зустріч дискусійного клубу «REVERSE»

Exemple

Перша зустріч дискусійного клубу «REVERSE»

Підлітки – це ще не дорослі, але вже й не діти. Саме вони стоять на роздоріжжі й хто як не християни, можуть допомогти їм обрати правильний напрямок. Тому, молодь нашої церкви розпочала дискусійний клуб «REVERSE» (зміна руху), в приміщенні загальноосвітньої школи №77, щоб будувати стосунки з підлітками та ділитися із ними християнськими цінностями.

Перша зустріч клубу відбулася 5 листопада. На відкриття прийшло близько 20 підлітків. На початку зустрічі зіграли декілька ігор, потім подивилися відео-ролик для натхнення, після чого спікер Олександр Мацевко ділився роздумами «Чи все в житті можливо?» Наприкінці зустрічі підлітки об’єдналися в групи, щоб поділитися одне з одним своїми мріями, а потім всі разом куштували печиво із чаєм і продовжували спілкування.

Зустрічі дискусійного клубу «REVERSE» будуть проходити щодва тижні. Кожна зустріч буде веселою та пізнавальною із практичними й актуальними темами, які точно будуть корисними в повсякденному житті. Сподіваємося, що кількість підлітків, які приходитимуть на зустрічі, буле постійно зростати й це справді принесе користь у їхньому житті.
Стежте за нашими новинами на нашій сторінці в Instagram: https://www.instagram.com/reverse.lviv/