Різдвяний вечір для людей які не мають дому

Exemple

Різдвяний вечір для людей які не мають дому

Різдвяний вечір для людей які не мають дому

Різдво Ісуса Христа – це одна із найбільш величних та світлих подій, про яку в наш час згадує майже увесь світ. Це свято і дорослих, і малих, багатих і бідних, освічених та неосвічених, людей різних рас і національностей. Хоча Різдво – це день народження Ісуса Христа на Землі, його чомусь так по-різному святкують у різних куточках світу. Зараз є безліч традицій, обрядів, звичаїв, які пов’язують із цим святом. Проте, незалежно від того, де, як і ким святкується народження Ісуса, для всіх, без винятку, категорій людей, Різдво – це завжди щось світле, щось тепле та радісне. Цьогоріч і наша церква не залишилась осторонь святкування цього великого християнського свята і виявила бажання принести частку тепла, любові та радості до тих людей, які з певних причин позбавлені цього.


10 січня о 16:00 у нашій церкві «Преображення» відбулося Різдвяне свято для людей, які немають своєї домівки. Хочеться також зауважити, що напередодні братом Оржишком Василем, який є відповідальним у нашій спільноті за служіння в міському Центрі бездомних, було організовано акцію «Купи взуття для бездомного», під час якої, членами нашої церкви було зібрано 25 пар нового взуття. На свято прийшло більше 30 бездомних та малозабезпечених людей, яких очікувала смачна вечеря за спільним столом. Також варто відзначити активну участь у цьому святі молоді нашої церкви, яка допомагала на кухні нашим сестрам-поварам, також служила співом та музикою, а також активно допомагала в інших питаннях.


Свято розпочалося із молитви подяки та благословіння. Після того, як всі добре поїли, разом заспівали декілька святкових пісень на славу Народженого Ісуса Христа, надавши цьому вечору радісного та по-справжньому різдвяного колориту. Словом привітання і побажання ділилися брати Стащак Роман, Оржишко Василь та Сергій Харитонов. Вони нагадали усім присутнім про справжню суть Різдва: про Іменника – Ісуса Христа; про те, для чого Він народився у цей світ. Також брати закликали всіх присутніх подумати над тим, Хто є Ісус особисто для них. Опісля для всіх присутніх було організовано перегляд християнського фільму «Глибока віра», який ще раз нагадав про важливість живої віри у житті кожного християнина. На завершення вечору, бездомним було подароване нове зимове взуття, яке було зібране церквою під час акції «Купи взуття для бездомного». Всі люди, позбавлені домівки, були дуже вдячні Богу за цей вечір, а також за все, що почули та отримали.

 

І на завершення на гостей чекав ще один приємний сюрприз: біля Дому молитви на них очікував автобус, який завіз їх до міського Центру бездомних, що знаходиться на вул. Кирилівській, 3а.

 

Оглядаючись назад, можна сказати лише: «Слава Богу за ті можливості, які Він нам сьогодні дає!». А саме за любов, із якою можемо служити людям, які Його не знають, а також свідчити їм про нашого Спасителя Ісуса Христа.