Розділити Червоне море

Розділити Червоне море

Джерело: https://goo.gl/kWuefTРозділити Червоне море

Ти читала в Старому Заповіті історію про ізраїльтян і Червоне море? За ізраїльтянами гналися їх вороги, єгиптяни, і Мойсей привів євреїв до берега моря. Всі розуміли, що дороги назад немає. Ззаду них був фараон зі своїми воїнами на колісницях. Тому їм дуже потрібно було переправитися на протилежний берег. Думаєш, вони переплили на човні? Самі пустилися вплав? Перейшли по мосту? Ні! Бог розділив Червоне море на дві частини! Вода розділилася, оголивши землю, і по ній пройшли ізраїльтяни. Вона стояла величезними високими стовпами з обох сторін, а вони пройшли посередині. Коли за ними почали гнатися по дну моря єгиптяни, море знову зійшлося, як було. Бог захистив свій народ!

А ти знаєш, що Бог і сьогодні розділяє море? Звичайно, не Червоне, але Він робить неможливе можливим кожен день. Він зціляє людей від хвороб. Він відповідає на молитви. Він чинить чуда та інші дивовижні речі! Ми можемо говорити з Ним у будь-який час і Він чує нас. Він також говорить із нами (через Своє Слово та наші серця), тому важливо прислухатися до Його голосу. Хто знає, може Він готується розділити море і для тебе!

Молитва: Дорогий Господь! Мені дуже подобається читати про чуда в Біблії, але стає ще цікавіше, коли Ти робиш чудеса навколо і сьогодні. Дякую, що Ти відповідаєш на мої молитви, Отець!

(Використані матеріали з книги «Духовні читання для дівчаток на 3 хвилини», Дженіс Томпсон)