Ви нам свободу, ми вам безпеку

Exemple

Ви нам свободу, ми вам безпеку

Featured Post

У Біблії є одна історія, що сталася з Ісусом та Його учнями. Вона описана у Єв. від Матвія, 14 розділі з 22 по 33 вірші. Після важкого дня, Ісус відправив своїх учнів на човні переплисти на інший бік Галілейського моря. А сам залишився на березі, щоби відправити людей до дому та побути на самоті.

ПРОВОДЬТЕ ЧАС У МОЛИТВІ. Немає більш дієвого методу для заспокоєння душі, як спілкування з Богом через молитву на одинці. Так робив Ісус. Якщо сам Син Божий це робив, тоді це потрібно і для нас. Розкажіть Йому, що вас лякає. Поділіться переживаннями про дітей, чи роботу, навчання, тощо. Вилийте душу перед Ним. Це проганяє страх. Це дасть нам силу.

БОГ МОЖЕ БУТИ У БУРІ. Далі біблійний текст говорить про те, що на морі здійнялася величезна буря. Човен з учнями почало кидати зі сторони в сторону. На мужніх чоловіків напав жах. Не думаю, що в цей момент учні думали про відпочинок, подорожі чи фінанси. Бог хотів їм показати щось інше. Буря може бути корисна, бо це можливість відділити головне від другорядного. Буря може бути від Бога.

МИ МАЛО ЗНАЄМО БОГА, АЛЕ БОГ ДОБРЕ ЗНАЄ НАС. Самий складний момент для учнів настав між 3 та 6 годинами ранку. Водії знають, що це найскладніші години для їзди за кермом. Ісус наблизився до учнів саме тоді, коли їм було найважче. Коли учні Його побачили, то так налякалися, що почали кричати. Буря показала, що учні не знали Христа. Але Він знав їх: «Заспокойтеся! Це Я! Не бійтеся!»

ПРОХАННЯ ПЕТРА: «Якщо це Ти, дозволь підійти до Тебе по воді». Кожного разу, коли я читаю цей уривок, задаю собі питання: «Петро, а нащо воно тобі?» Ми часто називаємо Петра маловіром, тим хто засумнівався, і тд. Але цікава деталь, Петро таки пішов по воді! Всупереч фізиці, він отримав цей неймовірний досвід. Якщо йти по житті з Богом, можливо ходити і по воді!

НАЙБІЛЬШЕ ВІДКРИТТЯ: «ТИ ІСТИННО СИН БОЖИЙ!». Як можна пізнати Бога? А Він взагалі існує, чи це чиясь видумка? Стосунки з Богом базуються на вірі. А віра, не з’являється тоді, коли легко, а тоді коли важко. Віра – це не те, що я бачу сьогодні, це те, що я побачу завтра. Знаєте коли буря закінчилася? Тоді коли Ісус сів до них у човен (32 вірш). Саме через досвід з бурею, учні побачили, що Ісус не просто вчитель, чи гарний проповідник, чи цілитель. Ісус Син Божий!

ДЕЯКІ ЗАСТОСУВАННЯ:

  • Бурі можуть бути від Бога. Буря може бути корисною. Вона відділяє головне від другорядного.
  • Пам’ятай, головніше питання, не «де мій човен», а «хто зі мною в човні?»
  • Справжня свобода – це свобода в серці. Тільки Бог може надати її. А коли Бог надає цю свободу, тоді Він надає і безпеку. Друзі, в Бозі наша свобода і безпека!

Анатолій Шміліховський
Львів, 25 березня 2020 р.