Сад в твоєму серці

Exemple

Сад в твоєму серці

Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! (Гал. 6:7)

Сад в твоєму серці

Уяви на хвилину, що твоє серце ­– це сад. Як і в будь-якому іншому саду, в твоєму серці повино бути посаджено насіння, за яким треба доглядати. Уяви, що твої думки це насіння: з одного виростають квіти, з іншого – бур’яни. Якщо ти посієш насіння надії, то в тебе виростуть любов і радість. Але якщо ти посієш насіння злості і страху, то в тебе виростуть занепокоєння, заздрість і навіть ненависть.

Докази цього ти бачиш всюди. Ти коли-небудь ставила собі питання, чому деякі люди бачать у всьому щось добре? До них не пристає нічого поганого. Вони завжди терплячі, життєрадісні і легко прощають. Можливо, вони дбайливо посіяли в своєму серці насіння надії, а тепер пожинають плоди доброти?

Ти коли-небудь запитувалась, чому люди бувають такими озлобленими? Чому вони постійно сердиті або сумні? Ти б теж такою була, якби в твоєму серці був сад, повний бур’янів і колючок.

Хочеш побачити різницю між привітним і похмурим, невеселим характером? Візьми дві маленьких квітки. Постав одну з них на сонце, а іншу – в темний куток. Стеж за ними наступні два тижні. Що краще – жити в сонячному або похмурому саду?