Семінар для молоді «Доречна поведінка в недоречний час – недоречна»

Семінар для молоді «Доречна поведінка в недоречний час – недоречна»

Семінар для молоді «Доречна поведінка в недоречний час – недоречна»

Молодість – це особливий час для саморозвитку, праці над своїми недоліками та характером, час для освіти та розвитку стосунків із Богом. Це той час, коли можна закласти міцний фундамент для життя. Як би егоїстично не звучало, але це справді період для себе та свого розвитку.

Неодружені люди ще не зв’язані обов’язками та відповідальністю перед своїм чоловіком чи дружиною і дітьми, тому повинні максимально ефективно використовувати цей благословенний час. Ті знання і навики, які здобуто в молодості, перенесуться потім у майбутні сім’ї та допоможуть будувати міцні сімейні відносини.

Кожен період життя має свої допустимі межі поведінки. Якщо говорити про відносини між хлопцями та дівчатами, то варто знати, що «доречна поведінка в недоречний час – недоречна». Саме такою була тема першого семінару для молоді в нашій церкві, який відвідало 24 молоді особи. Навчання організували керівники сімейного служіння нашої церкви – Любомир і Таня Кубінські. Метою було пояснити молодим людям правильне бачення на стосунки для того, щоб вони не зазнали розчарувань і не помилилися.

Фундаментом стосунків повинна бути дружба. У посланні ап. Павла до Римлян 12:9-10 можна побачити ознаки справжньої дружби: нелицемірна; та, що ненавидить зло; не закриває очі на недоліки; тулиться до доброго, тобто прагне змін до кращого; поважає. Під час семінару розглянули питання готовності до шлюбу та неправильної мотивації для одруження, адже єдиною правильною мотивацією є любов. Любов – це не просто романтика, пристрасть чи «любов якщо…», а безумовний вибір жити для іншої людини. Зустрічатися варто тоді, коли вже готові до посвяти та відповідальності. Лектори також наводили наочні приклади для того, щоб молодь змогла краще зрозуміти те, що «пусті зустрічання» без наміру одружитися – це крадіжка того, що нам не належить. Також у дискусійних групах хлопці та дівчата мали можливість обговорили характеристики щодо готовності до подружнього життя.

Після відвідування цього семінару хочеться заохотити всіх використовувати власний благословенний час для нашого розвитку, будівництва правильних дружніх відносин і реалізації себе як гідних особистостей. Не шукайте ідеального чоловіка/дружину, а самі прагніть стати ідеальним для когось.