Серце Ісуса

Exemple

Серце Ісуса

«А та мудрість, що згори, насамперед чиста, потім мирна, лагідна, покірна, повна милосердя і добрих плодів, безстороння, нелукава» (Як. 3:17, Переклад УБО 2014 р.)

Серце Ісуса

Серце Ісуса було чистим. Тисячі захоплювалися Спасителем, натомість Він був задоволений простим життям. Навколо Нього були грішники і слуги, але Він ніколи не дивився на них зверхньо. Люди, яких Він створив, хотіли вбити Його, але Він простив їх ще до того, як вони попросили вибачення.

Прислухайтеся до тих, хто знав Його найкраще. Петро був з Ісусом три з половиною роки. Він називав Ісуса «чистим і непорочним Агнцем» (1 Пет. 1:19). Іван провів з ним стільки ж часу. Він говорив: «в Ньому гріха немає» (1 Ів. 3:5).

У серці Ісуса був мир. Апостоли турбувалися про те, як нагодувати тисячі людей, але Ісус був спокійний. Він дякував Богові за випробування. Під час бурі апостоли кричали від страху, але не Ісус. Він спав. Петро витягнув меч, щоб битися з воїнами, але не Ісус. Він підняв руку, щоб зцілити. У серці Ісуса був спокій.

Чим наповнене твоє серце: любов’ю і спокоєм або ж страхом і занепокоєнням? Уяви, що твоє серце придавив величезний камінь занепокоєння і страху. Як ти будеш відчувати себе, постійно носячи цей камінь? Повністю знесиленою! Тепер уяви, що твоє серце наповнене любов’ю і миром, як повітряна кулька – гелієм. Ти будеш літати весь день!