Перша зустріч сестринської групи в 2017 році!

Перша зустріч сестринської групи в 2017 році!

Перша зустріч сестринської групи в 2017 році!

Вже пролетів січень, що був заклопотаний підготовкою до свят. Тепер кожна молода дівчина чи одружена жінка знову має можливість навчатися тому, як бути мудрою дружиною та матір’ю. Адже не важливо, чи ви вже маєте значний досвід сімейного життя, чи тільки нещодавно вийшли заміж – навчання завжди приносить користь.

6 лютого 2017 року в теплій і дружній атмосфері за горнятком чаю відбулася перша зустріч. Цього разу запропоновано курс «Як приборкати руйнівні емоції», адже жінка є більш емоційною, ніж чоловік, і їй потрібно докласти більше зусиль для того, щоб керувати власними емоціями.

 

«Отож, мої брати любі, нехай буде кожна людина швидка послухати, забарна говорити, повільна на гнів. Бо гнів людський не чинить правди Божої» (Якова 1:19-20) – це ключовий вірш першої зустрічі сестринської групи.  

 

Після перегляду відеоуроку Чіпа Інгрема жінки та дівчата ділилися досвідом, як кожна з них долає гнів і які ситуації спонукають їх відчувати різні емоції в їхньому житті. Такі дискусії допомагають практично вчитися і ставати кращою задля власної сім’ї.