Сімейна конференція

Сімейна конференція

Сімейна конференція

У п’ятницю ввечері у нашій церкві проходив двогодинний тренінг «Взаємодія в команді», який проводили Юра і Таня Соколовські. На прикладі різних видів темпераменту вони пояснили особливості кожного типу та вказали на важливість кожної окремої особистості в спільній злагодженій роботі команди. Така інформація корисна не лише для побудови хорошої атмосфери і кращого взаєморозуміння в команді, в якій ми служимо чи працюємо, а й для якісного повсякденного спілкування і взаєморозуміння в сім’ї.

А от, власне, сама довгоочікувана сімейна конференція відбулася у суботу, 18 березня, у нашій церкві, також за участю сім’ї Соколовських (професійні сімейні консультанти із 20-річним досвідом практичної роботи з сім’ями). Віримо, що вона принесла всім учасникам багато цікавої і корисної інформації. У відкритій і теплій атмосфері більше 20 подружніх пар слухали й обговорювали тему побудови глибоких і щирих стосунків у подружжі. Спікери наголошували, що щасливу сім’ю можливо побудувати лише на принципах, закладених Богом у Святому Писанні, якщо чоловік і дружина будуть дотримуватись їх у своєму житті

Подружні пари мали змогу не лише слухати цікавий матеріал, але й одразу проаналізувати свої стосунки за допомогою різних тестів. Особливе зацікавлення викликало питання інтимних стосунків у шлюбі. Ця тема є досить закритою, але потребує не менше уваги задля здобуття гармонії у подружньому житті. Загалом атмосфера зустрічі була дружньою і щирою.