Відбулось молодіжне служіння на тему – Покликання

Exemple

Відбулось молодіжне служіння на тему – Покликання

У нашій церкві відбулось загальне молодіжне служіння на тему – Шлях до покликання

Минув ще один перший понеділок місяця, а разом із ним і ще одна молодіжка, яка, безумовно, залишила приємні спогади та важливі думки для роздумів. На початку молодіжки на всіх чекало частування, яке супроводжувалось приємним спілкуванням. Після трьох тижнів домашніх груп, молодь завжди рада знову зібратися разом, тому нова зустріч – це вже причина для радості.

Коли всі випили вдосталь чаю, ведучі розділили молодь на дві команди, для того, щоб визначити,
хто з них краще знає Біблію. І, хоча конкурс видався досить складним, молодь все ж показала хороші результати.

Під час спільного прославлення і поклоніння в залі та в серцях присутніх панувала особлива атмосфера, яка допомагала кожному молитися і смиряти свої серця перед Господом.

Підтримуючи тематику особистого покликання, на цій зустрічі з нами був Олександр Савич – керівник пасторського факультету УБТС. У своїй проповіді він розповів, через які етапи в покликанні проходить християнин, як долати страх на кожному «колі» та вчитись довіряти Богу. Для того, щоб ми краще все запам’ятали спікер накреслив схему, що представлена нижче та дуже добре відображає шлях, який варто пройти тому, хто хоче виконати волю Божу. Ось декілька думок про це:

Поклик – це особлива справа, яку Бог приготував для тебе. Виконуючи свій поклик, ти зможеш у будь-яку сферу життя принести Євангеліє, впливати на людей, тим самим прославити Бога та виконати Його волю. Шлях до поклику завжди буде складатись із трьох основних етапів:

  1. БАЖАННЯ. У кожного є багато бажань, які є безумовно хороші, але щоб вибрати правильне потрібно відкривати свої бажання перед Богом. Тоді Він проведе далі та допоможе вибрати потрібне.
  2. ВМІННЯ. Коли Бог кличе тебе, тоді Він і забезпечить усім необхідним, зокрема вміннями, талантами та дарами. Але для того, щоб бути готовим до виконання покликання, потрібно розвивати та покращувати свої вміння. Щоб стати професіоналом у певній сфері, потрібно витратити на це 10000 год (13,7 років по 2 години на день) тому є над чим працювати. Безумовно, Бог хоче, щоб ти виконав своє покликання якнайкраще, але для цього потрібно багато працювати (чи ти автослюсар, чи місіонер – покликання вимагає праці, і в першу чергу над собою)
  3. ВІДКРИТІ ДВЕРІ. Коли ти робиш певні кроки до покликання, долаєш страх, довіряючи Богові, тоді він обов’язково дасть можливості. «Богу набагато легше направляти автомобіль, який в русі, а не – припаркований». Тому, якщо ти будеш довіряти все Богові, чути Його голос і йти за Ним, тоді твоє життя принесе зміни в суспільстві, церкві та в серцях ближніх.

Після такої «їжі для роздумів», мабуть, у кожного, хто був присутній, виникло багато запитань, хтось отримав відповідь і підбадьорення, хтось прийняв певне рішення.

Актуальну інформацію про молодіжне служіння церкви «Преображення» можна дізнатись на нашій instagram сторінці.
Наступне таке служіння відбудеться – 05.03.2018.